mobile

Wracają rowerowe śniadania

Wraca pozytywna tradycja rowerowych śniadań dla tych, którzy regularnie i bez względu na dodatkowe okoliczności dojeżdżają do pracy na dwóch kołach. Od wtorku, 12 maja organizatorzy gdyńskiego konkursu „Do pracy jadę rowerem” znów będą wydawali śniadaniowe zestawy – tym razem dla tych, którzy podczas przerwy wywołanej pandemią zaliczyli 16 przejazdów.

inf. prasowa
Wracają rowerowe śniadania

Dobra zabawa, rywalizacja między firmami, dbanie o zdrowie – lista plusów dla uczestników gdyńskiego konkursu „Do pracy jadę rowerem” jest długa. Jednym z jej najciekawszych i zawsze wyczekiwanych elementów są też rowerowe śniadania, czyli nagrody dla tych, którzy w swoich indywidualnych statystykach wykazują się szczególną regularnością i pomagają promować zrównoważony transport.

Śniadania dostarczane do pracy tak w tegorocznej, jak i w poprzednich edycjach skutecznie motywowały do „kręcenia” kolejnych kilometrów na jednośladach. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa i szczególną sytuację organizatorzy konkursu zdecydowali o wstrzymaniu wydawania śniadań już 9 marca.
 

Śniadania znów motywują

Teraz, gdy sytuacja powoli wraca ku normalności, a coraz więcej uczestników wraca na rowery, zestawy śniadaniowe znów będą trafiać do wytrwałych. Od wtorku, 12 maja do piątku, 15 maja bonusowy posiłek otrzymają ci, którzy we wspomnianym okresie zawieszenia (od 9 marca do 8 maja) zaliczyli co najmniej 16 przejazdów do pracy lub z pracy.

Śniadania rowerowe będą oczywiście dostarczane z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

W tegorocznej edycji konkursu „Do pracy jadę rowerem” zarejestrowało się już ponad 1400 uczestników. Wrażenie robi też liczba kilometrów, które pokonali do tej pory na trasie z domu do pracy - ta przekroczyła już 177 tysięcy kilometrów.
 

Więcej informacji i kontakt

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących konkursu „Do pracy jadę rowerem” można kontaktować się przez adres mailowy: konkursrowerowy@gdynia.pl. Więcej informacji także na stronie: www.dopracyjaderowerem.mobilnagdynia.pl.

 

 

Źródło: UM Gdynia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda