mobile

Wolontariusze 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – rekrutacja!

Zapraszamy chętnych do zgłaszania się na wolontariat podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wielkie wrześniowe wydarzenie, na którym spotkać można najważniejszych twórców polskiego kina, trwa 6 dni, 144 godziny, 8 640 minut. By przebiegało perfekcyjnie, potrzebuje wolontariuszy! Rozpoczęliśmy rekrutację.

Informacja prasowa
TAGI
Wolontariusze 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – rekrutacja!

Wolontariat podczas FPFF to wyjątkowa okazja, by sprawdzić się i zdobyć doświadczenia w pracy w różnorodnych obszarach związanych z organizacją i przebiegiem Festiwalu, uczestniczyć w pokazach filmowych i spotkaniach z twórcami, poznać ludzi zakochanych w kinie.

Pomoc wolontariuszy będzie niezbędna w terminie od 15 do 23 września 2018 roku. Wszystkich zainteresowanych wolontariatem prosimy o zapoznanie się z informacjami i wypełnienie ankiety.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2018 roku.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: wolontariat@festiwalgdynia.pl. Ze względu na dużą liczbę otrzymywanych wiadomości w temacie prosimy wpisywać: "Wolontariat 43. FPFF - ..." (w miejscu kropek sprawa, której dotyczy wiadomość).

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda