mobile

Więcej pociągów w połowie września

Wrzesień przyniósł kolejne drobne zmiany w rozkładzie jazdy lokalnych pociągów. Pasażerowie mogą korzystać teraz z dodatkowego połączenia z Gdyni do Luzina. Pojawi się też dodatkowa opcja wieczornego powrotu z Trójmiasta do Malborka.

inf. prasowa
Więcej pociągów w połowie września

Dokładnie od poniedziałku, 14 września zaczęły obowiązywać drobne zmiany, które ułatwią poruszanie się koleją w najbliższym regionie. Jedna z nich dotyczy połączenia między Gdynią a Luzinem.

Zmiana rozkładu na linii 201 (Gdańsk – Słupsk) obejmuje uruchomienie dodatkowego połączenia pomiędzy Gdynią a Luzinem. Pociąg kursujący w dotychczasowej relacji Tczew (13:26) – Gdynia Chylonia od dziś został wydłużony do Luzina (odjazd ze stacji Gdynia Główna o godz. 14:31). Dodatkowo uruchomione zostało też połączenie w relacji Luzino – Gdynia Główna. Skład wyrusza do Gdyni o godzinie 15:26.

Kolejna zmiana wejdzie w życie od środy, 16 września. Zacznie kursować wieczorna para pociągów na trasie Malbork – Tczew – Malbork. Skład wyjedzie z Malborka o godz. 22:10, a w drogę powrotną z Tczewa - o 23:12. Na stacji Tczew pociąg będzie skomunikowany ze składem regionalnym jadącym z Gdyni Głównej. Umożliwi to wieczorny powrót do Malborka z Trójmiasta oraz przesiadki z pociągów dalekobieżnych jadących z Bydgoszczy.

 

 

Źródło: UM Gdynia

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda