mobile
REKLAMA

W jednej chwili przenieś się do innej rzeczywistości

Zdobądź szczyt Mount Everest i wbij chorągiewkę w sam szczyt! Stań na krawędzi jednego z nowojorskich wieżowców albo podczas apokalipsy stań na przeciw groźnej hordy zombie! W VR Studio – Cyber Strefie możesz wejść do wirtualnego świata i niemalże fizycznie doświadczyć rzeczy, o których do tej pory jedynie śniłeś.

Redakcja
W jednej chwili przenieś się do innej rzeczywistości

VR Studio – Cyber Strefa jest miejscem, w którym oddasz się rozrywce na najwyższym poziomie. To jedyne takie miejsce, w którym możesz przenieść się w inny wymiar. Niezapomniane wrażenia zapewniają stanowiska do symulacji świata wirtualnego ze specjalistycznym sprzętem: googlami, które odpowiadają za projekcję obrazu, ręcznymi kontrolerami oraz systemem skanowania pomieszczenia. W VR Studio możesz nie tylko oglądać wybraną rzeczywistość, lecz także stać się jej częścią i przeżyć ją tak, jakbyś naprawdę tam był.

W studiu doskonale będą bawić się się zarówno rodziny z dziećmi, jak i grupy znajomych. To także świetny sposób na nietypowe spędzenie randki. Ponadto pary zawsze mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Wybór światów jest tak duży, że bez względu na zainteresowania każdy znajdzie coś dla siebie. Wiek nie odgrywa tu roli, wyśmienicie będą się bawić i dorośli i dzieci. Cyber Strefa spełni oczekiwania i tych, którzy szukają adrenaliny, i tych pragnących zrelaksować się po szkole lub pracy. Możesz tu wyruszyć w kosmos i odtworzyć lot Apollo 11, wcielić się w postać gladiatora i walczyć na arenie, rozwiązać zagadkę w stylu escape roomu i wiele innych.

Niewątpliwą zaletą Cyber Strefy jest możliwość oglądania uczestników z perspektywy osoby trzeciej oraz kameralność – ci, którzy zarezerwowali seans, nie muszą dzielić pokoju z innymi gośćmi studia. Klienci zwracają również uwagę na profesjonalizm pracowników Cyber Strefy, którzy pomagają każdemu wejść w niezwykły świat VR.

Pokój pomieści nawet 8 osób, a na cenę wynajmu salonu nie wpływa liczba uczestników. Decyduje o tym liczba wynajętych stanowisk (dla gości przygotowano 3 interaktywne miejsca).

Zgłodnieliście podczas gry? Do VR Studia bez problemu możecie zamówić jedzenie i naładować siły na kolejną godzinę zabawy! Tutaj naprawdę łatwo można zapomnieć, ile ma się lat i ile czasu minęło od rozpoczęcia wirtualnej podróży.

Nie wiesz, jak spędzić najbliższy weekend? Odpowiedzią na to jest Cyber Strefa! Już teraz zarezerwuj salon i daj się wciągnąć tej niesamowitej grze!

Rezerwacje:

cyberstrefa.gdynia@gmail.com

531 394 532

https://www.facebook.com/VR.Studio.Gdynia/?fref=ts

ul.Morska 171 b (2 piętro)

81-222 Gdynia

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda