mobile

VII Sopot Beach Rugby

3 sierpnia w Sopocie rozpocznie się kolejna edycja Sopot Beach Rugby. W największym plażowym turnieju rugby w Polsce i jednym z największych w Europie wystąpi ponad 30 drużyn zarówno męskich jak i kobiecych. Początek imprezy już o godzinie 11:00.

Sylwia Fiutkowska/fot. BugWarp
VII Sopot Beach Rugby

W turnieju udział wezmą: czynni rugbiści i rugbistki, oldboje, amatorzy, a nawet przedstawiciele innych dyscyplin sportu. Inauguracją imprezy będzie mecz pokazowy drużyny Urzędu Miasta Sopot z prezydentem miasta Jackiem Karnowskim, w roli kapitana.  

Sopot Beach Rugby zawsze niesie szlachetne przesłanie. W tym roku celem imprezy jest edukacja i promocja przyjaznych środowisku zachowań. Hasłem tegorocznej imprezy jest „Eco Friendly”. W ubiegłej edycji organizatorzy pomagali dwóm młodym osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich, Klaudii i Jakubowi. 

Poza sportowymi emocjami pewna jest jeszcze jedna rzecz. Kibice na pewno nie wyjdą głodni. Strefę gastronomiczną obsługują Koła Gospodyń Sopockich, a zebrane datki przeznaczą na na grupy młodzieżowe Ogniwa Sopot. 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda