mobile
REKLAMA

Uwaga kierowcy! Zmiany na ulicy Jaśkowa Dolina w Gdańsku!

W związku z rozpoczęciem prac związanych z  remontem ulicy Jaśkowa Dolina tzw. „trzeciej jezdni”  od poniedziałku 26.03.2018 r. do  czwartku 05.05.2018r planowane jest zamknięcie ulicy na odcinku od zjazdu z ulicy Piecewskiej do skrzyżowania z ulicą Nałkowskiej (odcinek ok. 200 m). W związku z powyższym odcinek od zjazdu z ulicy Wileńskiej do ulicy Nałkowskiej będzie odcinkiem dwukierunkowym. 

 

Informacja prasowa
TAGI
Uwaga kierowcy! Zmiany na ulicy Jaśkowa Dolina w Gdańsku!

Przypomnijmy, że ta jednokierunkowa droga przebiega równolegle do zasadniczej jezdni Jaśkowej Doliny od wysokości ul. Piecewskiej do Wileńskiej. Fragment  ulicy objęty inwestycją umożliwia dojazd do znajdujących się w pobliżu bloków mieszkaniowych oraz obiektów handlowych. Odcinek jest aktualnie w nienajlepszym stanie technicznym i wymaga remontu. Realizowana inwestycja w znacznym stopniu poprawi bezpieczeństwo oraz komfort mieszkańców.

Zadanie obejmuje: remont chodników, ułożenie nowych warstw asfaltowych jezdni, modernizację istniejącej kanalizacji deszczowej, wykonanie nowego oznakowania i progów zwalniających oraz pielęgnację zieleni. 

Dodajmy, że 19 grudnia 2017 roku podpisano umowę na realizację zadania. Przetarg wygrała firma Skanska S.A. z Warszawy. Koszt inwestycji to ok. 1,1 mln zł.  Jeżeli wszystko przebiegać będzie zgodnie z planem prace zakończą się w lipcu 2018 r.

Za niedogodności związane z realizacją robót przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności. O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda