mobile
REKLAMA

Utrudnieniach w ruchu drogowym w dniu 11.11.2018 roku w związku z obchodami Święta Niepodległości

W godzinach 8:00 – 13:00 odbędzie się XVI Parada Niepodległości w Gdańsku. Trasa przemarszu obejmować będzie ulice: Stolarska, Igielnicka, Podwale Staromiejskie, Grodzka, Lawendowa, Podmłyńska, Wielkie Młyny Rajska, Jana Heweliusza, Korzenna, Kowalska, Targ Drzewny (rondo wokół pomnika Jana III Sobieskiego), Targ Węglowy, Długa, Długi Targ.

informacja prasowa
TAGI
Utrudnieniach w ruchu drogowym w dniu 11.11.2018  roku w związku z obchodami Święta Niepodległości

W godzinach 8:30 – 10:30 odbędzie się Siedlecka Parada Niepodległości, której trasa przemarszu rozpocznie się od ulicy Starodworskiej, dalej przejdzie ścieżką rowerową i chodnikiem wzdłuż ulic: Kartuska, Nowe Ogrody, Hucisko, Targ Drzewny do pomnika Jana III Sobieskiego na Targu Drzewnym i dołączy do XVI Parady Niepodległości.

W związku z powyższym w tym dniu należy spodziewać się utrudnień w ruchu, polegających na czasowym wyłączaniu powyższych ulic z ruchu oraz ograniczeniu ich przepustowości.

W dniu 10.11.2018 od godziny 19.00 nastąpi zamknięcie (wyłączenie z ruchu) Targu Węglowego do dnia 11.11.2018 roku do godz. 13:00.

Nad bezpieczeństwem będą czuwać funkcjonariusze Policji i Straż Miejska w Gdańsku. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do ich poleceń.

Linia 100 w tym dniu nie funkcjonuje. 12.11.2018 r. (poniedziałek), w związku z obchodami 100-lecia Święta Niepodległości, na wszystkich liniach tramwajowych i autobusowych będą obowiązywać sobotnie rozkłady jazdy. W przypadku innych zmian w komunikacji miejskiej informacje będą publikowane na stronie ZTM Gdańsk http://www.ztm.gda.pl/hmvc/

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda