mobile

Umocnić pozycję lidera!

Poprzednie spotkanie ligowe Spójni Gdynia w Olsztynie przyniosło wiele emocji i kontrowersji. Nie powinno ich zabraknąć także dzisiaj - gdynianie zagrają przed własną publicznością z Orlen Wisła Płock. Początek spotkania o godzinie 19.00 w hali gier GCS przy ul. Olimpijskiej.

Redakcja/ fot. www.spojniagdynia.pl
Umocnić pozycję lidera!

Podopieczni Marcina Markuszewskiego wrócili na początek tabeli po zwycięstwie w zaległym meczu 21. kolejki. W Wielki Piątek w Olsztynie pokonali tamtejszą Warmię Traveland 26:25. Już dzisiaj o godzinie 19 w hali GCS Spójnia będzie miała okazję powiększyć przewagę. Odbędzie się zaległe spotkanie z grupą Orlen Wisła II Płock. Drużyna z Płocka to drużyna drugiej części tabeli, jednak jej ostatni wygrany pojedynek z Polski Cukier Pomezania Malbork pokazuje, że nie można jej lekceważyć.

Drużyna rezerw Wisły zajmuje aktualne 9 miejsce w tabeli. Na chwilę obecną rozegrali najmniejszą liczbę spotkań bo tylko 19. Na ten bilans składa się 7 zwycięstw, 3 remisy i 9 porażek. Drużyna z Płocka rzuciła 497 bramek.

W Lesznie nie zagramy 22 kwietnia, a dopiero 10 maja. Czyli teraz będziemy grali dwukrotnie u siebie. Mecz z Gorzowem 29 kwietnia ma odbyć się w Gdynia Arena. Będzie to jeden z kilku spotkań na szczycie, które czekają nas jeszcze w tym sezonie. Dlatego nie liczymy punktów, nie zastanawiamy się ile ich jeszcze potrzeba do Superligi. Jeszcze jest dużo grania, a wielu zawodników choruje, ma kontuzje. Dp tego dochodzi jeszcze wykluczenie Kamilam Pedryca. - deklaruje Marcin Markuszewski

Początek spotkania w hali gier Gdyńskiego Centrum sportu o godzinie 19.00

Spotkanie pomiędzy Spójnią a Orlen Wisła II Płock będzie transmitowane w internecie na oficjalnym klubowym kanale YouTube.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko