mobile

Strzelał z wiatrówki do znajomego

Policjanci zatrzymali 33-latka, który ostrzelał z wiatrówki drzwi do mieszkania oraz postrzelił z niej swojego znajomego. Dzięki szybkiej interwencji policyjnych wywiadowców 33-latek został doprowadzony do policyjnej celi, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za uszkodzenie mienia grozi 5 lat pozbawienia wolności za uszkodzenie ciała do lat dwóch.

Redakcja
Strzelał z wiatrówki do znajomego

W miniony weekend policjanci odebrali zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na gdańskiej Morenie mężczyzna postrzelił z wiatrówki innego mężczyznę. Na miejsce natychmiast oficer dyżurny skierował policyjnych wywiadowców, którzy w wyniku interwencji zatrzymali 33-letniego mężczyznę.

Policjanci w rozmowie z osobami zastanymi na miejscu zdarzenia ustalili, że pomiędzy zatrzymanym mężczyzną, a jego znajomym doszło do kłótni. Agresywny 33-latek zaczął grozić pokrzywdzonemu i strzelać z wiatrówki w drzwi znajomego, a gdy ten próbował załagodzić sytuację, został z niej postrzelony. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń i nie wymagał pomocy medycznej.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo- śledczej oraz technik kryminalistyki. Policjanci wyjaśniają przyczynę i okoliczności tego przestępstwa.

Zatrzymany 33-latek trafił do policyjnej celi. W miniony weekend został przesłuchany i usłyszał trzy zarzuty dotyczące uszkodzenia drzwi, uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych. W związku z tym, że w przeszłości 33-latek był skazywany za podobne przestępstwa, grozi mu 7,5 roku pozbawienia wolności. W miniony weekend mieszkaniec Zielonej Góry został aresztowany na najbliższe kilka miesięcy

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda