mobile

Starcie Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok

Już jutro, 17.05.2017 o godz. 18:00 na stadionie ENERGA Gdańsk odbędzie się mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok. Sprawdź, jak najszybciej i bezpiecznie dotrzeć na stadion i zorganizować powrót.

Redkcja / fot. Wikipedia
Starcie Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok

Głównym środkiem transportu na dojazd do stadionu i na powrót z niego będą bezpłatne pociągi SKM na trasie z Gdańska Głównego do przystanku Gdańsk Stadion Expo. Uwaga! Pociągi SKM nie zatrzymują się na przystankach "Gdańsk Stocznia" i "Gdańsk Nowe Szkoty"! Sprawdź rozkład jazdy.

Tramwaje linii 7 i 10 oraz autobusy linii 158 będą funkcjonować według powszednich rozkładów jazdy. Po zakończeniu meczu zostaną uruchomione dodatkowe kursy na liniach autobusowych 148 w kierunku Żabianki SKM oraz 158 w kierunku Wrzeszcza PKP. Autobusy linii 148 zostaną podstawione na ul. „starej" Uczniowskiej, tuż przy wyjściu z tunelu stadionowego (przy posesji nr 23), natomiast autobusy linii 158 odjadą ze swojego stałego przystanku „Stadion Energa Gdańsk".

Po zakończeniu meczu, na okres około 40 minut w obu kierunkach wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu ul. Marynarki Polskiej, na odcinku od Nowego Portu do Węzła Kliniczna. Kursy linii 10 o godz. 19:24 i 19:44 z Brętowa PKM do Nowego Portu oraz o godz. 19:58 z przystanku "Władysława IV" w kierunku Węzła Kliniczna zostaną wykonane trasą objazdową przez Brzeźno, al. Hallera, Kliniczna.

Uwaga! Bilet wstępu na stadion nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania autobusami i tramwajami ZTM Gdańsk.

Z uwagi na bezpieczeństwo ruchu drogowego, zarówno w fazie dowozowej jak i odwozowej kibiców mogą zostać wprowadzone operacyjnie (tj. wg potrzeb służb mundurowych) chwilowe zmiany na liniach ZTM Gdańsk. Zmiany te będą dostępne na bieżąco na stronie internetowej ZTM Gdańsk www.ztm.gda.pl

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko