mobile

Sprzątanie Międzytorza ft. Falla Food Truck i darmowe wrapy

Zrób z nami porządek i napełnij żołądek! Zbierajcie z nami śmieci i cieszcie się jak dzieci! Pomóżcie środowisku i przytulcie wrapa w miłosnym uścisku!
 

Falla Gdynia/Falla Food Track/fot.Paulina Kaczyńska
TAGI
Sprzątanie Międzytorza ft. Falla Food Truck i darmowe wrapy

…możemy tak długo, ale chyba nie ma co namawiać, bo inicjatywa jest na tyle fajna, że na pewno sami się do niej zapalicie. Idea jest prosta – sprzątamy teren Międzytorza, bo patrząc na to jak on wygląda chyba nikt, nigdy nie wpadł na ten pomysł. Podstawiamy Fallowego Food Trucka, włączamy fajną muzykę, rozstawiamy leżaki i bierzemy się do roboty! Za każdy worek zebranych śmieci dajemy pysznego, ciepłego wrapa w pakiecie z naszym i matki natury szczerym uśmiechem. Worki rozdajemy my, my podstawiamy też wielki kontener. Jednym słowem – zapewniamy wszystko, żeby sprzątało się szybko, przyjemnie i w dobrym towarzystwie.

A jeśli chodzi o szczegóły:


Impreza startuje w sobotę 18.05 o godzinie 12:00. Ruszamy z ulicy Chrzanowskiego 10 od ogródków działkowych. Sprzątamy teren Międzytorza, czyli nieużywany pas zieleni pomiędzy ulicą Chrzanowskiego a Marka Zygmunta. Kończymy koło 16, ale nic nie szkodzi zostać nawet całą noc jeśli macie na to ochotę. Zapraszamy wszystkich fanów dobrych uczynków i pysznego jedzenia. Tym razem idą w parze !

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda