mobile
REKLAMA

Sprawcy włamań do mieszkań zatrzymani

Policjanci z Komisariatu w Chyloni w ubiegłym tygodniu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamywali się do mieszkań na terenie Gdyni. Złodzieje po wejściu do mieszkania zabierali biżuterię i gotówkę. Jeden z zatrzymanych decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu. Przestępcom grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Redakcja / fot.www.pixabay.com
Sprawcy włamań do mieszkań zatrzymani

W sierpniu i wrześniu ubiegłego roku gdyńska Policja została powiadomiona o kradzieżach z włamaniem do mieszkań, gdzie łupem złodziei padała przede wszystkim biżuteria oraz pieniądze. Nad sprawą pracowali kryminalni z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni i ustalili, że sprawcami tych włamań są mieszkańcy Gdańska w wieku 38 i 39 lat. Poczynione ustalenia doprowadziły do zatrzymania obu sprawców przestępstw. Jednego z nich zatrzymano podczas kontroli drogowej w Sopocie, natomiast drugiego policjanci zatrzymali na terenie Gdyni. Mężczyznom przedstawiono zarzuty dokonania trzech włamań i usiłowania kolejnego za co grozi im kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu jeden z zatrzymanych trafił do tymczasowego aresztu.

Śledczy ustalają co stało się ze skradzionymi przedmiotami oraz badają czy zatrzymani nie popełnili innych przestępstw o podobnym charakterze. Obaj mężczyźni byli już wcześniej notowani za podobne przestępstwa.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko