mobile

Sportowa ERGO ARENA zaprasza do wspólnych treningów

Myślisz o treningach z profesjonalistami, ale wciąż szukasz odpowiedniej motywacji? Dołącz do ekipy i ćwicz w domu. Premierowe odcinki cyklu Sportowa ERGO ARENA można śledzić online w soboty o godz. 10.00.

inf. prasowa
Sportowa ERGO ARENA zaprasza do wspólnych treningów

Treningi prowadzą reprezentanci sopockich i gdańskich klubów sportowych. Dzielą się wiedzą na temat przygotowania fizycznego oraz treningu funkcjonalnego, zachęcają do poprawy kondycji, zwłaszcza zimą i w czasie pandemii. Dostęp do filmów z ćwiczeniami jest bezpłatny, a ćwiczyć może każdy. Premierowe odcinki publikowane są facebookowym profilu ERGO ARENA i na kanale YouTube hali widowiskowo-sportowej.

Gościem pierwszego odcinka był Mateusz Plichta, rugbista, łącznik młyna w Ogniwie Sopot i student AWFiS, który po ogólnorozwojowej rozgrzewce zaprezentował i przeanalizował tabatę, czyli interwałowy trening dla wszystkich. Zajęcia z Mateuszem Plichtą można oglądać na kanale YouTube ERGO ARENA. Kto poprowadzi kolejne zajęcia? Przekonajcie się w najbliższą sobotę o godzinie 10.00. Dostęp jest bezpłatny.

 

 

 

Źródło: UM Sopot

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda