mobile

Sopockie pamiątki kupisz przez internet

Wszyscy miłośnicy Sopotu mogą pamiątki związane z kurortem i Bałtykiem kupować nie tylko podczas wizyt w mieście, ale także przez internet. Sopocka Organizacja Turystyczna stworzyła sklep internetowy, w którym znalazły się nietuzinkowe i designerskie drobiazgi.

inf. prasowa
Sopockie pamiątki kupisz przez internet

Oryginalne sopockie skarpetki z motywem mewy, maseczki, czapki czy parasole, to tylko niektóre z nich. W ofercie sklepu znajdują się także kolekcjonerskie naklejki, piny i guldeny.

Wszystko stworzone zostało z myślą o turystach, którzy chwilowo nie mogą odwiedzić kurortu, jak również o mieszkańcach, którzy kochają swoje miasto – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu. – Czekając na lepsze czasy i przyjazd do Sopotu, można już teraz sprawić sopocki prezent sobie lub najbliższym.

Oferta będzie rozszerzana o nowe, również autorskie produkty stworzone przez Sopocką Organizację Turystyczną i lokalnych artystów. Sklep internetowy oferuje szybkie i wygodne zakupy, z dostawą do jednego z ponad 8 tys. punktów odbioru InPost oraz bezpieczne płatności.

Zapraszamy na stronę Visit Sopot, zakładka Sklep lub bezpośrednio na sopockiepamiatki.pl.

 

 

 

 

Źródło: UM Sopot

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda