mobile
REKLAMA

Smakuj Trójmiasto- asian edition po raz kolejny!

Festiwal kulinarny powraca w ulubionej odsłonie mieszkańców Trójmiasta! Wielbiciele kuchni japońskiej, chińskiej, tajskiej czy wietnamskiej ponownie będą mieli szansę przenieść się zmysłami do krajów orientu, smakując różnego rodzaju nudli, ryżów, owoców morza i wielu innych specjałów. Taka okazja tylko w niedzielę 18 lutego w Galerii Metropolia!

Aleksandra Żarkiewicz
TAGI
Smakuj Trójmiasto- asian edition po raz kolejny!

Najlepsze trójmiejskie restauracje będą serwować dania i desery dalekowschodniej kuchni w różnych wydaniach. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na dietę. Oprócz gotowych do spróbowania dań, podczas niedzielnego wydarzenia będzie możliwość zakupienia również oryginalnych produktów, takich jak herbaty, sosy czy przyprawy z tego rejonu świata.

Na arenie swoje specjały zaprezentuje m.in. kuchnia tajska, indyjska, chińska, wietnamska, libańska, marokańska, gruzińska i wiele innych. Ponadto przybyli goście będą mogli zakupić półprodukty do wykonania potraw w domu, azjatycki design. Na rozłożonych stoiskach będzie można znależć również dalekowschodnie słodkości, potrawy z użyciem kuchennych afrodyzjaków, tradycyjne przyprawy. Wśród potraw królować z pewnością będzie pad thai, ramen, zupa pho czy won ton.

Koszt wstępu na wydarzenie to jedynie pięć złotych, zaś dzieci do lat 10 mają wstęp bezpłatny. Smakuj Trójmiasto- asian edition kolejny raz odbędzie się w Galerii Metropolia przy ulicy Jana Kilińskiego 4. Wydarzenie z przepysznym jedzeniem już 18 lutego w godzianch 11- 19! Zabierzcie bliskich i poznajcie nowe smaki!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko