mobile
REKLAMA

Smacznie, domowo i zdrowo!

Znajdujący się w Galerii Metropolia lokal Smak na Tak zaprasza na pyszne obiady. Specjalizująca się w daniach kuchni polskiej restauracja otwarta jest także na europejskie inspiracje.

Redakcja
Smacznie, domowo i zdrowo!

Oprócz tradycyjnego schabowego czy gołąbków możemy tu skosztować naleśników, makaronów, kasz i ryżu w wielu odsłonach. Wszystkie dania łączy jedno - są tworzone na miejscu z naturalnych składników. Nad jakością i smakiem serwowanych dań czuwa zespół kucharzy na czele z szefem kuchni, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią wyczarować ze znanych składników i przypraw zaskakujące dania.

Podczas jedzenia ważną rolę odgrywają nie tylko wrażenia smakowe, lecz także wzrokowe. Dania w restauracji serwowane są w estetyczny sposób, który zachęca do degustacji najbardziej wymagających klientów. Obiady w restauracjach Smak na Tak są także doskonałą inspiracją do kulinarnych eksperymentów w domowej kuchni.

Oprócz zestawów obiadowych w ofercie dostępne są także zupy. Szefowie kuchni codziennie przygotowują sycącą i smaczną propozycję. Jeżeli lubicie domowy kompot, koktajl lub lemoniadę, to również znajdziecie tu coś dla siebie.

Najważniejszy jest smak - mówi szef kuchni restauracji w Gdyni - codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wydawane przez nas dania zapadały pozytywnie w pamięć. Staramy się także używać ciekawych składników i różnych przypraw, by nasi goście nie znudzili się ofertą - dodaje.

Każdego dnia w restauracjach Smak na Tak możecie spróbować odkryć nowe i nieznane wam dotąd smaki lub wrócić do tych, które pamiętacie jeszcze z dzieciństwa. Kochacie polską kuchnię, ale ugotowanie pierogów, gołąbków czy usmażanie placków ziemniaczanych jest dla was zbyt pracochłonne? Nasi kucharze przygotują dla was te dania według domowych receptur.

Potrawy w restauracjach Smak na Tak sprzedawane są na wagę, dzięki czemu sam możesz zdecydować, ile chcesz zjeść. W ten sposób ty zyskujesz większą satysfkację, a w restauracji nie marnuje się jedzenie. Ponadto godzinę przed zamknięciem lokali urządzana jest wyprzedaż, aby jeszcze bardziej skuteczniej rozwiązać problem wyrzucania posiłków.


 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda