mobile

Seniorze bądź ostrożny – Policja i MOPR edukują

W środę 18 października odbędzie się kolejne spotkanie edukacyjne w ramach projektu „Seniorze bądź ostrożny”. Służy ono poprawie bezpieczeństwa mieszkańców 60 plus. 

Informacja Prasowa
TAGI
Seniorze bądź ostrożny – Policja i MOPR edukują

Spotkanie rozpocznie się środę 18 października, o godzinie 11 w Klubie Samopomocy przy ulicy Przemyskiej 21 w Gdańsku  i  będzie miało charakter otwarty. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji takich m.in. możliwość uczestnictwa w pokazach umiejętności funkcjonariuszym, udział w zajęciach samoobrony, odkrywanie tajników daktyloskopii. Po emocjach związanych z policyjnymi pokazami będzie też można zintegrować się i nawiązać przyjaźnie, przy kawie i łakociach.

Głównymi organizatorami październikowych spotkań w ramach projektu „Seniorze bądź ostrożny” są: gdański Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie i Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Partnerami: placówki wsparcia dla seniorów. Kolejne spotkanie o bezpieczeństwie odbędzie się 26 października o godz. 10.30 - w Dziennym Domu Pomocy przy ulicy Wajdeloty 28 A. Przedsięwzięcie wspiera znakomita aktorka, p. Krystyna Łubieńska. Akcja profilaktyczna wpisuje się w obchody Gdańskich Dni Seniora 2017 roku.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko