mobile
REKLAMA

Science Cafe

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza dorosłych na spotkanie z Katarzyną Bosacką pt. Wiem, co jem, czyli na co zwracać uwagę podczas codziennych zakupów w ramach Science cafe 18.11.2018 w godz. 16:00-19:00

informacja prasowa
TAGI
Science Cafe

Czy faktycznie wiemy, co jemy? Opowie o tym dziennikarka radiowa i telewizyjna - Katarzyna Bosacka. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak robić zakupy, jak wybierać dobre produkty, jak czytać etykiety, jak rozszyfrowywać składy produktów. Co jest chwytem marketingowym, co pustą reklamą, a co może mieć wpływ na wartość pożywienia.


Spotkaniu będą towarzyszyły warsztaty przygotowane przez edukatorów EXPERYMENTU, podczas których goście doświadczalnie sprawdzą, czy wszystkie E są złe, wezmą pod lupę dodatki do żywności, dowiedzą się, co zmieniła w naszym życiu konserwacja żywności. Eksperci wyjaśnią, czym są energetyki – czy są pomocne czy szkodliwe? A także czym są kalorie?


Dodatkowo naukowcy z Detoxed Home na praktycznych przykładach udowodnią, że nie tylko skład produktów jest ważny. Pokażą, jaki wpływ na nasze zdrowie mogą mieć opakowania do żywności.


Bilety w cenie 15 zł oraz 10 zł dla posiadaczy karta Gdynia Senior Plus dostępne w kasach EXPERYMENTU oraz na stronie bilety.experyment.gdynia.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda