mobile
REKLAMA

Rzeczywistość zaskakuje- nie daj się zaskoczyć

Na początku tego roku pod hasłem: Rzeczywistość zaskakuje. Nie daj się zaskoczyć – zrób kolonoskopię, ruszyła kolejna kampania społeczna promująca profilaktykę nowotworową organizowana przez spółkę COPERNICUS PL. Tym razem akcja umożliwia mieszkańcom województwa pomorskiego darmowe badania kolonoskopowe.

Informacja prasowa
TAGI
Rzeczywistość zaskakuje- nie daj się zaskoczyć

rzyletni projekt skierowany jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn aktywnych zawodowo w wieku 50-65 lat, którzy nie mają objawów raka jelita grubego, a także w ciągu ostatnich dziesięciu lat nie wykonywali badania kolonoskopowego. Z badań mogą skorzystać również osoby młodsze, tj. w wieku 40-65 lat bez objawów raka jelita grubego, które miały w rodzinie krewnego pierwszego stopnia (rodzice, rodzeństwo, dzieci) z rakiem jelita grubego, lub osoby w wieku 20-65 lat pochodzące z rodziny z zespołem Lyncha.

Liderem projektu i zarazem Partnerem Wiodącym jest COPERNICUS PL Sp. z o.o. –jeden z największych pomorskich samorządowych podmiotów leczniczych.

Partnerami projektu są Pomorski Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia – stowarzyszenie skupiające placówki medyczne z terenu województwa pomorskiego, Fundacja OnkoRejs – Wybieram Życie oraz Przychodnia BaltiMed sp. z o. o. sp. k. W zakresie realizacji badań kolonoskopowych ośrodkami współpracującymi są: Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie oraz Medpharma Zakład Opieki Zdrowotnej S.A. w Starogardzie Gdańskim.

W ramach projektu badania można wykonać w następujących placówkach: Copernicus PL Sp. z o.o. – Szpital Mikołaja Kopernika ul. Nowe Ogrody 1-6 w Gdańsku, Copernicus PL Sp. z o.o.  – Szpital Św. Wojciech ul. Jana Pawła II w Gdańsku, Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie ul. Piechowskiego 36 oraz w Medpharma ZOZ S.A. ul. Jana Pawła II 5 w Starogardzie Gdańskim.

Na badania można zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.kolonoskopia-pomorze.pl lub poprzez kontakt telefoniczny z infolinią pod numerem 58 727 01 30.

 

Zachęcamy do skorzystania !

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda