mobile
REKLAMA

Rusza jeden z największych w Polsce, cywilnych pokazów lotniczych.

Trzy dni pokazów powietrznych i wystaw statycznych, ponad 80 statków powietrznych w tym 10 odrzutowych, 20 godzin pokazów dynamicznych, wydarzenia na lotnisku Gdynia-Babie Doły oraz na plaży miejskiej w Gdyni, ponad 850 zaangażowanych osób. Organizatorzy zapowiadają lotniczy weekend jakiego jeszcze w Polsce nie było.

Informacja prasowa
TAGI
Rusza jeden z największych w Polsce, cywilnych pokazów lotniczych.

Już tylko jeden dzień pozostał do rozpoczęcia największego pokazu lotnictwa cywilnego w Polsce.
„Piloci o wsparcie ze strony publiczności mogą być spokojni – podkreślił prezydent Wojciech Szczurek -  Gdynia jest miastem, które kocha wielkie widowiska.


O wielkości tegorocznych pokazów decyduje m.in. to, że będą one odbywały się w dwóch miejscach. Na plaży miejskiej w Gdyni w piątek, sobotę i niedzielę w godzinach od 19:30 do 22:30 odbywać się będą wieczorno-nocne pokazy lotnicze oraz pokaz audiowizualny. „Zapierające dech w piersiach pokazy świateł, laserów i pirotechniki stają się już, rozpoznawalnym wśród miłośników lotnictwa, znakiem firmowym gdyńskiej imprezy”- zapewnia Sebastian Golus z firmy Aeropact, głównego organizatora imprezy.

Zasadnicze pokazy będą odbywały się na lotnisku w Babich Dołach. Tam w sobotę i niedzielę planowanych jest po 7 godzin pokazów lotniczych, realizowanych przez najlepsze załogi z ponad 10 krajów. Dla widzów zmotoryzowanych przygotowano miejsca parkingowe.

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda