mobile

Runmageddon – start i meta w ERGO ARENIE

W drugi weekend września ekstremalny bieg z przeszkodami ponownie zagościł na nadmorskim terenie. 12 września Runmageddon powrócił na północ Polski, by w dwudniowej formule zaserwować uczestnikom niecodzienne wrażenia.

inf. prasowa
Runmageddon – start i meta w ERGO ARENIE

Tegoroczna, wrześniowa edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami, odbyła się w zróżnicowanym terenie. Swoje zmagania Runmageddończycy rozpoczęli i zakończyli przy ERGO ARENIE, przebiegali po sopockim Hipodromie, a na deser czekała ich morska kąpiel w Bałtyku i zmagania na plaży.

Jak co roku dużą grupę uczestników stanowili  ci, którzy po raz pierwszy staną oko w oko z ekstremalnymi przeszkodami. Debiutanci najchętniej wybierają dwie z dostępnych formuł – Intro, czyli 3 kilometry i 15 przeszkód lub Rekruta, czyli trasę liczącą 6 kilometrów, poprzecinaną 30 przeszkodami. Rekruta będzie można pokonać w wersji dziennej lub nocą z obowiązkową, zaświeconą czołówką.

Dla tych, którzy oczekują dłuższej zabawy i zdecydowanie większego zmęczenia, dostępna jest formuła Classic – 12 kilometrów i 50 przeszkód. Do ekstremalnych zmagań mogą dołączyć także młodsi sportowcy – na nich czekają formuły Kids i Junior oraz całe rodziny, które wspólnie mogą przeżyć niezapomnianą przygodę na trasie Family.

Więcej informacji o imprezie znaleźć można na oficjalnej stronie organizatora: Runmageddon. Również tam, poprzez zakup biletu na wybraną trasę, dokonuje się zapisu na bieg. Organizator zaznacza, że wydarzenie odbywa się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

 

 

Źródło: UM Sopot

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda