mobile
REKLAMA

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Trwające wciąż prace przy przebudowie al. Niepodległości – budowa chodników, drogi rowerowej i muru oporowego, od 3 do 9 lutego spowodują utrudnienia w ruchu: lokalne zajęcia jezdni ul. Wejherowskiej przed skrzyżowaniem z al. Niepodległości, zwężenie jezdni al. Niepodległości w kierunku do Gdańska, na odcinku od ul. Wejherowskiej w stronę ul. Malczewskiego.

inf. prasowa
Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

W związku z pracami przy inwestycji pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w kwartale ulic Parkowa – Kordeckiego – al. Wojska Polskiego – Kilińskiego jako przeciwdziałanie zalewaniu dolnego tarasu miasta Sopotu” zamknięty jest odcinek ul. Chrobrego od ul. Parkowej do ul. Grunwaldzkiej wraz z prawostronnym zwężeniem skrzyżowania ul. Grunwaldzkiej z ul. Chrobrego. Jednocześnie na odcinku ul. Parkowej od ul. Traugutta do ul. Chrobrego wdrożony został ruch w obu kierunkach z obustronnym zakazem zatrzymywania się. 

Kontynuowane są prace przy przebudowie al. Niepodległości związane z budową chodników, drogi rowerowej i muru oporowego. W związku z tym przewidywane są lokalne utrudnienia w ruchu na ul. Wejherowskiej przed skrzyżowaniem z al. Niepodległości. Zwężona zostanie także jezdnia al. Niepodległości na odcinku od ul. Wejherowskiej w strone ul. Malczewskiego.   

W dalszym ciągu zamknięty jest remontowany tunel pod al. Niepodległości w ciągu ul. Bohaterów Monte Cassino. 

 

 

 

 

Źródło: UM Sopot

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda