mobile

Remont wiaduktu w ciągu ul. Nowatorów

W poniedziałek 15 lipca ruszą prace związane z remontem wiaduktu nad torami kolejowymi, znajdującym się w ciągu ul. Nowatorów. Tego dnia wiadukt zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów oraz wprowadzone zostaną objazdy. Planowo roboty oraz utrudnienia w ruchu potrwają do 5 sierpnia.

Informacja prasowa/ fot. pixabay
TAGI
Remont wiaduktu w ciągu ul. Nowatorów

Zakres prac, jakie toczyć się będą na wiadukcie, obejmuje wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej warstwy ścieralnej oraz nowej dylatacji. Przeprowadzony zostanie również remont spodu wiaduktu.

Ze względu na roboty drogowe od 15 lipca do 5 sierpnia wiadukt będzie wyłączony z ruchu pojazdów (ruch pieszych na wiadukcie będzie odbywać się bez zmian). Dla samochodów o ciężarze do 3,5 t objazd poprowadzony zostanie ul. Maszynową (pod wiaduktem kolejowym) oraz ul. Budowlanych. Pojazdy ciężarowe powyżej 3,5 t zostaną skierowane na Obwodnicę Trójmiasta, ul. Budowlanych oraz ul. Kartuską.

Wiadukt w ciągu ul. Nowatorów powstał w 1951 roku. W 2003 roku przeszedł gruntowny remont. Posiada klasę obciążeń C – poruszać mogą się nim pojazdy do 30 ton.

Źródło: GZDiZ

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda