mobile
REKLAMA

Pyszne zakończenie lata, czyli Street Food&Art Festival po raz pierwszy w Gdańsku! Spotkanie z twórcami dobrego jedzenia i sztuki ulicznej.

Blisko 50 przedstawicieli street foodu w Polce oraz niesamowity klimat stworzony przez twórców sztuki ulicznej. Wszystko to i dużo więcej już 1 i 2 września na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Zapraszamy na pyszne zakończenie lata i jednocześnie jeden z największych zlotów food trucków na Pomorzu!

Informacja prasowa
TAGI
Pyszne zakończenie lata, czyli Street Food&Art Festival po raz pierwszy w Gdańsku! Spotkanie z twórcami dobrego jedzenia i sztuki ulicznej.

Street Food&Art Festival to projekt stworzony przez organizatorów Festiwalu Smaków Food Trucków, jednego z największych zlotów food truckowych w Polsce. Sztuka uliczna i kulinarna mają ze sobą wiele wspólnego. Do obu potrzeba serca, ducha oraz wielu umiejętności. W festiwalu udział weźmie 50 staranie wyselekcjonowanych przedstawicieli ulicznej sztuki kulinarnej. Będą gotować przy akompaniamencie autorów ulicznej twórczości.

Na gości czekać będzie wiele atrakcji, w tym pokazy iluzjonistyczne, taneczne, cyrkowe, muzyczne oraz inne z szeroko pojętej dziedziny sztuki ulicznej. Czekają niezapomniane wrażenia na wieczornym pokazie fireshow, a na wielkiej ścianie powstanie festiwalowe graffiti wykonane przez znanego grafficiarza. Serdecznie zapraszamy na festiwal pełen wrażeń, emocji, zapachów, smaków i kolorów.

A to nie wszystko. Organizatorzy przygotowali wiele stref aktywności dodatkowych, w tym:
- strefa baniek mydlanych;
- strefa gier planszowych;
- gry terenowe;
- strefa dla dzieci z animatorem;
- strefa książki;
- strefa chilloutu, muzyka, dj;
- elektroniczny paintball;
- kino 7D i wiele więcej!
Nie zabraknie również licznych zawodów i konkursów z nagrodami.

Organizatorzy zaprosili blisko 50 food trucków z całej Polski, które zabiorą gości w kulinarną podróż dookoła świata. Pojawią się specjalności kuchni azjatyckiej, francuskiej, meksykańskiej, bałkańskiej, węgierskiej, greckiej, holenderskiej, amerykańskiej, hiszpańskiej i wiele więcej. Food trucki zostały dobrane pod kątem różnorodności i jakości oferowanych dań. Wśród bogatej oferty kulinarnej, pojawią się mobilne restauracje, które odwiedzą Gdańsk po raz pierwszy.

Nie możecie tego przegapić. Dwa dni przepełnione niezwykłym klimatem street foodu i sztuki ulicznej. Jednocześnie jeden z największych zlotów food trucków na Pomorzu.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda