mobile
REKLAMA

Przepis na dobrą formę: W rytmie fal mózgowych – czyli wieczór dla seniorów

EXPERYMENT wraz z GCS, CAS, Fundacją FLY oraz Biblioteka z Pasją zapraszają na kolejną odsłonę wieczoru dla seniorów: PRZEPIS NA DOBRĄ FORMĘ. Tym razem tematem przewodnim będzie mózg i jak zachować go w najlepszej kondycji.

Informacja prasowa
TAGI
Przepis na dobrą formę: W rytmie fal mózgowych – czyli wieczór dla seniorów

Mózg to narząd, o który musimy się szczególnie troszczyć. Badania naukowe pokazują, że aktywność fizyczna może usprawniać jego działanie. EXPERYMENT zaprasza do sprawdzenia, jak dieta wpływa na nastrój oraz jak mózg potrafi płatać nam różne figle. Dobra zabawa nie może obyć się bez muzyki. A skoro muzyka, to i tańce, które wyzwalają endorfiny, a przy tym są treningiem poprawiającym kondycję szarych komórek.


W programie wydarzenia dla seniorów m.in. wykład neurobiologa dr Wojciecha Glaca ,,Jak aktywność fizyczna wpływa na mózg”, zajęcia zumby z trenerem z GCS, występy gości z CAS-u, spotkania z bibliotekarzami z Biblioteki z Pasją i oczywiście warsztaty przygotowane przez edukatorów EXPERYMENTU.


Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie experyment.gdynia.pl
Bilety w cenie 12 zł oraz 10 zł dla posiadaczy karta Gdynia Senior Plus dostępne w kasach EXPERYMENTU oraz na stronie bilety.experyment.gdynia.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda