mobile

Przeklejała ceny, odpowie za oszustwo

Policjanci z Gdańska zatrzymali 26-letnią kobietę, która będąc w sklepie, zmieniła ceny w produktach na tańsze. Kobieta m.in. na odkurzacz o wartości ponad tysiąca złotych nakleiła cenę papryki o wartości kilku złotych. O całym zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni przez ochroniarzy. Teraz za oszustwo grozi jej kara 8 lat pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Przeklejała ceny, odpowie za oszustwo

Wczoraj policjanci do policjantów z Gdańska dotarła informacja od pracowników ochrony jednego ze sklepów o ujęciu kobiety. Policjanci podczas interwencji dowiedzieli się, że kobieta na karton z odkurzaczem o wartości ponad tysiąca złotych nakleiła cenę papryki, a na karton z klockami cenę jabłek i skasowała je na kasie samoobsługowej. Policjanci zatrzymali 26-latkę pod zarzutem oszustwa i sprawdzili auto zaparkowane przed sklepem, którym 26-latka przyjechała na zakupy. Podczas sprawdzenia samochodu policjanci zabezpieczyli karton z blenderem o wartości 300 złotych, na którym widniała naklejka z kodem za zakup jabłek o wartości kilku złotych. Okazało się, że kobieta w ten sam sposób w tym samym sklepie "kupiła" blender kilka dni wcześniej.

Zatrzymana 26-latka zostanie przesłuchana i dziś najprawdopodobniej usłyszy  dwa zarzuty oszustwa, niewykluczone, że ich ilość ulegnie zmianie, ponieważ policjanci sprawdzają, czy zatrzymana 26-latka ma na koncie więcej tego rodzaju przestępstw. Za oszustwo grozi 8 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Źródło: Pomorska Policja

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda