mobile
REKLAMA

Przegląd trójmiejskich burgerowni

Chrupiąca bułka, idealnie wysmażony burger , warzywa i pyszny sos. Tak niewiele, a jednak dużo. Znakomicie dobrane dodatki to klucz do sukcesu, najlepszego burgera w mieście. Specjalnie dla Was wybraliśmy trzy miejsca z najpyszniejszymi daniami w Gdańsku!

Aleksandra Żarkiewicz
TAGI
Przegląd trójmiejskich burgerowni

SurfBurger, chyba nie ma osoby, która nie słyszała o tym miejscu. Trójmiejski hegemon rozpoczął od jednego food truck’a, a obecnie ich lokale znajdują się w kilku dzielnicach Gdańska- Śródmieściu, Chełmie, Przymorzu, Morenie i Wrzeszczu, Sopocie i Gdyni. Ponadto na miasto wyjeżdżają trzy food trucki, które w swoim menu mają prawie to wszystko, co można zamówić w restauracji stacjonarnej. Firma stała się dość potężną marką rynkową, rozwija się dynamicznie i posiada spore rzesze fanów. Gwiazdą restauracji jest Karmel, czyli burger z dodatkiem specjalnego sera koziego karmelowego sprowadzanego specjalnie z Norwegii! W ofercie można również znaleźć propozycję bułki z naciosami, czy niedawno wprowadzony na listę Burger Szefa. Oprócz kanapek SurfBurger serwuje również frytki, mozzarella sticks czy panierowanego camemberta. Można też wypić i tu też mamy szeroki wybór począwszy od piw po autorskie lemoniady. Ich tradycyjny burger, czyli Specjal składa się z idealnie wysmażonego kotleta, chrupiącej bułki pszennej i sosu limonowego połączonego z barbecue. Mięso tak jak powinno gra pierwsze skrzypce, wszystko stanowi pyszną całość. Świetny marketing restauracji to jedno, a jedzenie to drugie. Idealnie się łączą współtworząc smakowitą całość.

Burgermania dosłownie dba o burgerowy zawrót głowy! Lokal znajdujący się na Przymorzu jest bardzo ładnie urządzony, a dodatkowym ich plusem jest bliskość kuchni lady. Poprzez to można z niewielkiej odległości zobaczyć proces tworzenia takiej kanapki. Menu posiada naprawdę sporę listę różnych burgerów o barwnych nazwach z różnymi dodatkami. Restauracja dba nawet o najbardziej wygłodniałych klientów i oferują nawet potrójną porcję mięsa! Nie samym burgerem człowiek żyje, więc Burgermania serwuje również zestawy obiadowe, makarony, placki czy tortille.

Wizyty w lokalach były na plus. Miła obsługa, szybkość podania, dobrze przyrządzone mięso. Najlepsze wrażenie robi Bobby Burger, choć pozostałe są również warte uwagi i odwiedzin. Nikt nie wyjdzie zawiedziony!

Aleksandra Żarkiewicz

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko