mobile

Przedłużony termin przyjmowania prac na konkurs plastyczny!

Co roku konkurs „Zapraszamy ptaki do Gdyni” cieszy się bardzo dużą popularnością wśród gdyńskich uczniów. Dlatego, aby jak najwięcej osób mogło wziąć w nim udział, termin przyjmowania prac został przedłużony.

inf. prasowa
Przedłużony termin przyjmowania prac na konkurs plastyczny!

Zmienił się termin przyjmowania prac do konkursu „Zapraszamy ptaki do Gdyni”. Został on przedłużony do 19 lutego do godziny 15:45. Prace można składać w Wydziale Środowiska Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24. W związku ze zmianami przesunięty został również termin oceny prac - na 12 marca. 

Przedmiotem konkursu jest stworzenie ilustracji przestawiającej jednego ze wskazanych w regulaminie ptaków na tle Gdyni oraz napisanie sześciozdaniowej historii o przedstawionym gatunku, w konwencji nawiązującej do książki „Zapraszamy ptaki do Gdyni” . Zwycięskie prace zostaną poddane obróbce graficznej i literackiej i zestawione w niezwykły e-book. Powstała w ten sposób książka będzie wspaniałym materiałem edukacyjnym i wyjątkowym zaproszeniem ptaków do naszego miasta przez dzieci. Wzbogaci też gdyńską edukację na temat przyrody. Inspiracją do tworzenia prac może być nasza książka „Zapraszamy ptaki do Gdyni”.

Autorzy 10 najlepszych prac zostaną nagrodzeni. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody rzeczowe w postaci kolekcjonerskich gadżetów oraz pomocy naukowych wspierających pasję przyrodniczą, a każdy uczestnik konkursu otrzyma książkę „Zapraszamy ptaki do Gdyni” oraz kubek.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: (58) 668 84 87.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda