mobile

Przeczytałeś? Wymień się!

25 lipca od godziny 17 do 19 przy bibliotecznym kontenerze na terenie Klubu 100cznia odbędzie się ogólnopolska wymiana książek używanych przeznaczona dla odbiorców w każdym wieku. 

Sylwia Fiutkowska/fot. pxhere
Przeczytałeś? Wymień się!

Akcję organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku przy bookroomie, czyli bibliotecznym kontenerze w Klubie 100cznia. W jej ramach każdy uczestnik będzie mógł wymienić swoją książkę na nową innego uczestnika imprezy. Będzie także możliwość pozostawienia książki w bookcrossingu, który znajduje się w bookroomie. Dzięki czemu jej znalazca mógł ją przeczytać i przekazać dalej. 

W akcji możecie wymieniać ksiązki, komiksy czy tomiki poetyckie. Tego dnia będą czekały dodatkowo atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dla najmłodszych zaplanowano kącik dziecięcy, w którym będą przygotowano książeczki, kolorowanki i gry, a dla starszych warsztaty, dzięki którym nauczycie się własnoręcznie wykonywać zakładki do książek z materiałów z odzysku.

Jeśli planujecie wybrać się z większą ilością książek to koniecznie skontaktujcie z biblioteką drogą emailową: promocja @wbpg.org.pl lub telefonicznie 58 3014811 wew. 221.
 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda