mobile
REKLAMA

Pranie i suszenie w amerykańskim stylu

Dużo pracujesz i nie masz czasu na robienie prania? Zepsuła Ci się pralka? A może planujesz jej zakup, ale na razie przewyższa to twoje finansowe możliwości? Nie wiesz, gdzie wyprać kołdry, poduszki, pokrowce na materace czy wełniane koce? W każdym z tych przypadków rozwiązaniem będzie Speed Queen – nowa sieć pralni samoobsługowych w Trójmieście!

 

Redakcja
Pranie i suszenie w amerykańskim stylu

Pralnie samoobsługowe wielu z nas nadal kojarzą się z amerykańskimi filmami. Na szczęście, robienie prania „na mieście” jest coraz bardziej popularne w Polsce. Dlaczego? Bo już w niewiele ponad 1 godzinę, rzeczy mogą być wyprane i wysuszone! W przerwie między zajęciami czy w drodze z pracy do domu klienci wstępują do Speed Queen, piorą i suszą odzież codzienną, pościel, kołdry puchowe i z pierza, koce wełniane i zasłony.

W Speed Queen do twojej dyspozycji przeznaczono siedem nowoczesnych pralek o pojemności 6, 8 i 14 kilogramów. Bez względu na to, jaką tkaninę chcesz wyprać, tu znajdziesz odpowiedni do tego program – jest ich aż dziesięć, a koszt prania jest zawsze taki sam niezależnie od temperatury prania. Wypranych rzeczy nie musisz suszyć w domu! Tutaj czeka na ciebie sześć 6 suszarek z ładownością do dziesięciu kilogramów i z trzema temperaturami suszenia! Dzięki użytym piłeczkom tenisowym doskonale wysuszysz rzeczy z puchu czy pierza.

O tym, że warto skorzystać z usług Speed Queen świadczy mnóstwo pozytywnych opinii klientów. Goście zwracają uwagę na niskie ceny w porównaniu z tradycyjnymi pralniami, dobre środki do czyszczenia, profesjonalne maszyny i dużą oszczędność czasu. W obiekcie jest dostęp do darmowego internetu.

Dla tych, którzy odwiedzają Speed Queen regularnie przygotowano Kartę Stałego Klienta. Dzięki niej pranie i suszenie jest jeszcze tańsze niż zwykle. Informacje, jak przystąpić do specjalnej promocji i o płynących z niej korzyściach, znajdziesz na stronie sklepu. Za usługi w pralni możesz zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą.

Pralnie są czynne od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7:00 – 22:00.

Więcej przeczytasz na: www.pralnie3city.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda