mobile
REKLAMA

Porywacze, seks i książki

Na spotkanie z Blanką Lipińską, autorką bestsellerowych książek erotycznych 365 dni i Ten dzień zaprasza w środę 21 listopada księgarnia BookBook.

Marek Nowak
TAGI
Porywacze, seks i książki

Erotyczne przygody w ramionach przystojnego porywacza z sycylijskiej rodziny mafijnej to kanwa pierwszej z wymienionych książek, która podbiła nasz rynek w czasie wakacji. Porywacz postawił jej bohaterce wyjątkowe ultimatum – kobieta miała mu podarować 365 dni życia, zamieszkać z nim i spróbować pokochać. Jeżeli przez ten rok niczego do niego nie poczuje, pozwoli jej wrócić do domu. Jednak jeśli Laura będzie próbowała uciec przed końcem wyznaczonego czasu, zabije jej rodzinę. Książka promowana była jako Ojciec chrzestny połączony z Pięćdziesięcioma twarzami Greya i szybko trafiała na listy bestsellerów.

Autorka i wydawnictwo Edipresse Książki poszły więc za ciosem i zapraszają czytelników na kontynuację przygody, mafijnych gierek i fantazji erotycznych. Książka Ten dzień zapowiada się równie namiętnie, gorąco i intrygująco.

Spotkanie będzie jednak przede wszystkim okazją by poznać bliżej autorkę, która oprócz pisania zajmuje się gotowaniem (z zamiłowania), wizażem, terapią hipnotyczną, jest także menadżerką nocnych klubów. Jest miłośniczką tatuaży, orędowniczka szczerości i niepoprawną altruistką. Podkreśla, że pisze dla zabawy i jest sfrustrowana brakiem otwartości w sprawach seksu.

Czas: Środa, 21 listopada 2018 o godz. 17

Miejsce: Księgarnia BookBook, Gdańsk Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 16,

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda