mobile

Porozmawiajmy przy stole z prezydent Dulkiewicz

W środę, 10 lipca o godz. 17.00 przy okrągłym stole mieszkanki i mieszkańcy Gdańska będą mogli porozmawiać z prezydent Aleksandrą Dulkiewicz. Fragmenty instalacji okrągłego stołu staną przy kawiarni Kuźnia na ul. Gościnna 10. Spotkanie w dzielnicy Orunia-Św.Wojciech-Lipce będzie pierwszym z cyklu wakacyjnych spotkań prezydent Gdańska z mieszkańcami.

Informacja prasowa/ fot.pixabay
TAGI
Porozmawiajmy przy stole z prezydent Dulkiewicz

- Serdecznie zapraszam do spotkania przy stole, do rozmowy o Gdańsku, o najbliżej dla nas okolicy i sprawach, które nas szczególnie interesują. Wiem, że to okres wakacji, ale wierzę, że ten letni czas to także okazja do nabrania dystansu i łagodności dla otaczającej nas rzeczywistości – mówi prezydent Dulkiewicz – Niech ten fragment okrągłego stołu przy którym się spotkamy, będzie dla nas wspólną przestrzenią do rozmowy w atmosferze wzajemnej życzliwości.

Spotkania w wybranych dzielnicach będą okazją do lokalnych rozmów, podczas których poruszane będą sprawy naszego miasta i dzielnicy. Formuła spotkań jest otwarta, a miejse spotkania tak wybrane, by każdy miał możliwość dotarcia na nie i podjęcia dialogu z włodarzem miasta. Będzie to także okazja do rozmowy o ogłoszonych w trakcie czerwcowych uroczystości 21 tezach o samorządzie. Treść dokumentu będzie dostępna na miejscu, a jej główną ideą jest dbałość o interesy lokalne i autonomię samorządu. Do końca sierpnia jest możliwość złożenia podpisu poparcia pod tezami.

Oprócz Oruni z prezydent Dulkiewicz można będzie porozmawiać podczas spotkań w dzielnicach: Chełm, Piecki-Migowo, Wrzeszcz Dolny, Przymorze Wielkie i Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

Kolejne spotkanie odbędzie się 17 lipca, godz. 17.00 na Chełmie (ul. Cieszyńskiego, pasaż chełmski).

 

Źródło: Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda