mobile

Porażka Vistalu w Gdyni

Gdynianki nie wykorzystały szansy na dogonienie lidera Superligi kobiet i uległy rywalkom z Kram Start Elbląg przed własną publicznością 22:26.

TAGI

Przed meczem to gdyńskie szczypiornistki były typowane na faworyta tego spotkania. Nie dość że Kram Start oglądał ich plecy w ligowej tabeli, to gdynianki w październiku wygrały w Elblągu różnicą 8 bramek.

Niestety mecz w tej kolejce ułożył się zupełnie inaczej, choć początek to Vistal zanotował znakomity. Po 20 minutach gospodynie prowadziły 11:6. Niestety dalej było już tylko gorzej, choć na przerwę to gdynianki schodziły z przewagą jednego gola. Jednak na początku drugiej połowy przyjezdne zdobyły 3 gole z rzędu, wypracowując przewagę której do końca spotkania nie wypuściły z rąk. Gdynianki były nieskuteczne, a Start pewnie i systematycznie punktował, dzięki czemu skończył mecz ze zdecydowaną przewagą.