mobile
REKLAMA

Porady dla osób z zadłużeniem mieszkaniowym

W środę 16 stycznia, w godzinach od 14.00 do 17.00 zapraszamy Państwa na spotkanie poradnicze z pracownikami Gdańskich Nieruchomości, w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie przy ul. Dyrekcyjnej 5 w Gdańsku (I piętro, pokój 118).

informacja prasowa/MOPR
TAGI
Porady dla osób z zadłużeniem mieszkaniowym

To już ostatnie spotkanie z kilkumiesięcznego cyklu pomocowego, dla gdańszczanek i gdańszczan zagrożonych lub borykających się z długami czynszowymi, mieszkaniowymi. To oferta poradnicza skierowana przede wszystkim do najemców lokali komunalnych. Do osób będących w trudnej sytuacji ekonomicznej, mających zaległości w opłatach, widmo komornika u drzwi. Pracownicy GN podpowiedzą, jak wyjść z opresji, jakie kroki podjąć, by stopniowo spłacić zadłużenie. Przypomnijmy, że organizacja tych pomocowych, poradniczych działań wynika m.in. z „Programu Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych na lata 2016 – 2023”, realizowanego w mieście na rzecz potrzebujących mieszkańców.

- Jest on skierowany do osób z różnych grup wiekowych, w zakresie edukacji ekonomicznej i prewencji – mówił Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej. -   Szczególnie do gdańszczanek i gdańszczan zmagających się z problemami zadłużenia, a także ofiar przestępstw i nadużyć ekonomicznych.

Oferta poradnictwa jest bezpłatna - zapraszamy do skorzystania z niej!

źródło  fotografii: portalsamorzadowy.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda