mobile

Pomorskie Rendez Vous - spotkanie z luksusem

III edycja imprezy Pomorskie Rendez Vous, która odbyła się w ubiegły weekend w centrum Gdańska, była dla zaproszonych gości okazją do zapoznania się z produktami i usługami firm działających w sektorze dóbr luksusowych oraz premium.

TAGI
Pomorskie Rendez Vous - spotkanie z luksusem

III edycja imprezy Pomorskie Rendez Vous, która odbyła się w ubiegły weekend w centrum Gdańska było okazją do zapoznania się z produktami i usługami firm działających w sektorze dóbr luksusowych oraz premium.

Luksusowe jachty, samochody, biżuteria, moda, kosmetyka, alkohole, maszyny lotnicze, nowe technologie, ekskluzywne apartamenty, hotelarstwo,  to tylko niektóre branże przedstawione przez Partnerów Pomorskiego Rendez Vous. Na zamkniętej imprezie , której obszar zajmował ponad  4 000 m2 zjawiło się ponad 800 gości z Polski i zagranicy, a w tym znane osobowości ze świata biznesu, sztuki, kultury oraz wielbicieli najznamienitszych produktów i szeroko pojętej „dolce vity”.
Patronat Honorowy nad Pomorskim Rendez Vous objął Marszałek Województwa Pomorskiego – Mieczysław Struk.

– Już w 2013r., kiedy organizowaliśmy Iszą edycję Pomorskiego Rendez Vous wiedziałem, że Polacy są gotowi by doświadczać luksusu na najwyższym poziomie – stwierdził Francis Lapp, Prezes Stoczni Sunreef Yachts. – Jestem dumny, że udaje nam się każdego roku zaprosić do współpracy coraz większą liczbę Partnerów, a nasza inicjatywa staje się obowiązkowym wydarzeniem sektora ekskluzywnego i jego wielbicieli. Do zobaczenia w przyszłym roku na Iv edycji Pomorskiego Rendez Vous.

Inicjatywa - Pomorskie Rendez Vous rozpoczęła się w 2013r. po powrocie Prezesa stoczni Sunreef Yachts – Francisa Lapp z chińskiej wyspy Hajnan, gdzie od lat organizowany  jest spektakularny event (Hainan Rendez Vous) z obszaru „hi-ended” luxury łączący świat jachtingu z globalnymi  marki ekskluzywnymi. Obserwując lokalny rynek i wzrost popytu na najlepsze jakościowo, wysublimowane i personalizowane rzeczy Francis Lapp stwierdził  wówczas, że Polacy są gotowi na takie wydarzenie
i koniecznie trzeba cykl podobnych imprez rozpocząć w naszym kraju. Jako lider w produkcji luksusowych katamaranów typu „custom made” – gdańska firma Sunreef Yachts została łącznikiem spotkań branży luksusowej w Polsce. W czerwcu 2013roku zorganizowano pierwsze Pomorskie Rendez Vous, któremu towarzyszyło siedmiu partnerów. W 2014 roku odbyła się druga impreza z udziałem  dwudziestu jeden marek. Po dwuletniej przerwie firma Sunreef Yachts zdecydowała się kontynuować ideę spotkań i zaprosić do współpracy ponad piećdziesięciu starannie wyselekcjonowanych partnerów, a także patronów.

Celem nadrzędnym, jaki stawiają sobie organizatorzy Pomorskiego Rendez Vous to przedstawienie wielowymiarowości luksusu przejawiającego się w różnych dziedzinach życia oraz promocję dóbr doskonałej jakości, innowacyjnych, z bogatą historią
w tle, tworzonych z pasją i zamiłowaniem do perfekcji. Pomorskie Rendez Vous to również doskonała platforma wymiany doświadczeń pomiędzy firmami reprezentującymi sektory biznesu nakierowane na tego samego odbiorcę.

Prezentacji produktów i usług podczas wystawy dopełniły artystyczne występy gwiazd, a w tym koncert Anny Marii Jopek z zespołem oraz Gosi Bańki w repertuarze Haliny Poświatowskiej zaproszonych przez jednego z Partnerów – firmę Yamaha. Na scenie głównej wydarzenia, na specjalne zaproszenie Prezesa stoczni Sunreef Yachts – Francisa Lapp wystąpiły tancerki z rewii paryskiej prowadzonej przez Aleksandrę Kędzierską Fontaine oraz wybitna francuska piosenkarka Nathalie Cohen.
Pomorskie Rendez Vous 2016 zakończyło odpłynięcie jachtów oraz blask sztucznych ogni.

Impreza odbyła się w piątek, 3 Czerwca 2016 roku.

O Organizatorze:

Założona w 2002 r. przez francuskiego biznesmena Francisa Lapp stocznia Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji luksusowych żaglowych oraz motorowych katamaranów typu „custom made”. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o wygodę styl i bezpieczeństwo  wyjątkowe jednostki  Sunreef  tworzone są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni.  Katamarany te  charakteryzują się innowacyjnym designem, świetnymi osiągami, niskim zużyciem paliwa, a także inteligentnie zaprojektowaną  strefą do życia na pokładzie . Dotychczas na terenie stoczni zwodowano prawie 100 jachtów, które żeglują w najdalszych zakątkach świata.

MN

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda