mobile

Paweł Domagała wystąpił w Starym Maneżu! Relacja z koncertu

Bilety zostały wyprzedane w ekspresowym tempie, Stary Maneż wypełnił się fanami Pawła Domagały, ale i pięknymi lirycznymi utworami muzyka. To już drugi występ tego artysty na gdańskiej scenie muzycznej!

Aleksandra Żarkiewicz
TAGI
Paweł Domagała wystąpił w Starym Maneżu! Relacja z koncertu

Paweł Domagała znany jest głównie jako aktor teatralny, filmowy i serialowy. Aktor związany jest głównie z Teatrem Kwadrat, a jeśli chodzi o role na dużym ekranie to możemy go podziwiać w takich filmach jak „Wkręceni” czy „Dzień dobry, kocham cię!”. W każdy piątkowy wieczór możemy się z nim spotkać oglądając serial „O mnie się nie martw”. Karierę muzyczną rozpoczął już w 2009 roku, kiedy wraz z Igorem Przebindowski, Wojciechem Królem i Fryderykiem Młynarskim założył zespół „Ginger”. Cały czas mimo wszystko pracował nad solowym albumem „Opowiem Ci o mnie”, który miał swoją premierę 18 listopada 2016 roku.

Koncert główny był poprzedzony supportem brytyjskiej formacji. Paweł Domagała wraz z zespołem zostali gorąco przywitani przez zgromadzoną publiczność, co pozwoliło poczuć się muzykom swobodnie. Ciepły, intymny nastrój towarzyszył zebranym do końca wieczoru.

Występ rozpoczął się utworem „Zuza”, który jest dedykowany żonie artysty. Oprócz najbardziej znanych utworów z krążka, tj. „Opowiem Ci o mnie”, „Gdybyś była” czy „Jestem tego wart”, Domagała zaśpiewał również kawałki, które nie znajdują się na płycie. Prawdopodobnie swoje miejsce znajdą na następnym albumie muzyka. Największy aplauz zgromadzonych zebrała piosenka pod tytułem „Szczęście”. Koncert był przeplatany różnymi anegdotami i refleksjami Pawła Domagały. Można było się dowiedzieć, m.in. jaki utwór jest ulubionym kawałkiem z debiutanckiej płyty artysty, jakie czynniki wpłynęły na taki rozwój kariery muzycznej. Muzycy byli zaskoczeni tak entuzjastycznym odbiorem ze strony gdańskiej publiki, więc odwdzięczyli się dwukrotnie bisem.

„To jest właśnie szczęście, ty i ja. To właśnie to miejsce”- refren utworu „Szczęście” doskonale oddaje klimat, jaki panował podczas koncertu. Wszyscy zebrani opuszczali Stary Maneż z szerokimi uśmiechami i z pewnością nie mogą doczekać się kolejnego zaplanowanego występu artysty w Gdańsku, który będzie miał miejsce 5 marca w przyszłym roku w Filharmonii Bałtyckiej.

Autor Fotografii: Hubert Komerski, Źródło: http://www.filmweb.pl/person/Pawe%C5%82+Domaga%C5%82a-411164/photos/600764


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko