mobile
REKLAMA

Oszukiwał i okradał kobiety

Kryminalni zatrzymali w Gdańsku poszukiwanego 2 listami gończymi 29-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonywanie oszustw. Z policyjnych ustaleń wynika, że swoje ofiary mężczyzna znajdował na portalach społecznościowych. Oszukanych zostało wiele kobiet od których mógł on wyłudzić nawet kilkaset tysięcy złotych.

Komenda Stołeczna Policji
Oszukiwał i okradał kobiety

Po godzinie 14.00 policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna tuż przy gdańskim Neptunie dokonali zatrzymania poszukiwanego dwoma listami gończymi 29-letniego mężczyzny. Jest on podejrzewany o dokonywanie na terenie całego kraju oszustw, w których ofiarami były kobiety poznawane poprzez portale społecznościowe. Poniesione przez nie straty mogą sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych.

Jego zatrzymanie było możliwe dzięki żmudnej i szczegółowej pracy operacyjnej funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego z Piaseczna. Mężczyzna często zmieniał tożsamość oraz miejsce pobytu. Podczas zatrzymania posługiwał się sfałszowanymi dokumentami. Policjanci zabezpieczyli również inne dokumenty wystawione na rożne nazwiska, znaczną ilość gotówki oraz kilkanaście telefonów. Na policyjny parking depozytowy trafiło także bmw wypożyczone dla niego w Bratysławie. Sprawa ma charakter rozwojowy i prowadzona jest pod nadzorem prokuratury.

js/eszs/Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda