mobile
REKLAMA

Ostatni powiew Impro przed latem

Miłośnikom scen improwizowanych podpowiadamy gdzie i kiedy się wybrać.

Ewa Lanczewska
TAGI
Ostatni powiew Impro przed latem

Do kolejnej edycji jedynego na Wybrzeżu festiwalu improwizacji Podaj Wiosło będziemy musieli jeszcze niestety poczekać aż 10 miesięcy. I chociaż można powiedzieć że aktorzy mają teraz przerwę i ładują na słońcu energię wyczekując nowego sezonu albo wybierają się na warszawski Festiwal Improwizacji, to zostało jeszcze parę okazji przed wakacjami by wybrać się na jedyne w swoim rodzaju improwizowane show.

Najbliższa okazja  nadarzy się już 17 czerwca.  O godzinie 20:00 scena w gdyńskiej klubo-kawiarni Jedz Pij i Tańcz  będzie należeć do powstałej w 2006 r komediowej grupy Im Prościej. W czasie swojego show artyści opowiedzą garść historii inspirowanych rozmowami zasugerowanymi tematami rzuconymi przez publikę.

19 czerwca o 20:00 w ramach finału sezonu w Bunkrze wystąpią aż cztery grupy - dwie Młodego Impro i dwie (Nie)poważnych 30-latków działające w Teatrze Improwizacji Uniwersytetu Gdańskiego. Możemy się więc spodziewać czterech setów najróżniejszych form impro, gier, historii, organicznej i muzycznej zabawy.

Ostatnie tego typu pokazy improwizacji będzie można zobaczyć 25 czerwca o godzinie 19:00 w klubie muzycznym Parlament. Tam w „świat pełen absurdu, odjechanych postaci i szalonych miejsc, gdzie rolnik ratuje świat, a pies potrafi karate” zabiorą nas Dzikie Węże, czyli grupa w składzie : Abelard Giza, Szymon Jachimek, Kacper Ruciński, Jakub Śliwiński i Karolina Rucińska.

Warszawski Festiwal Improwizacji odbędzie się z kolei w dniach od 20 do 24 czerwca i poza paroma grupami właśnie z Trójmiasta (L ET S Duet, Sklejka, The Tea Cocks), Wrocławia, Torunia, Bydgoszczy, Zielonej Góry i oczywiście Warszawy na Festiwalu zjawią się improwizatorzy m.in. ze Stanów (aż cztery grupy), Niemiec i Rumunii.

Zapraszamy, to być może ostatnie improwizacje do końca lata!

Źródło fotografii: https://www.facebook.com/improsciej/

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda