mobile

Ogniwo Sopot zaprasza na mecz i do drużyny!

Mistrzowie Polski znakomicie rozpoczęli kolejny sezon Ekstraligi Rugby, w pierwszych trzech kolejkach odnosząc trzy zwycięstwa. Szczególnie imponujący był wyjazdowy triumf z największym rywalem – Master Pharm Rugby Łódź. Jednak nie mniej cenne były wygrane z Arką Gdynia i Spartą Jarocin, które usadowiły podopiecznych Karola Czyża i Marcina Pogorzelskiego na szczycie tabeli. W IV kolejce Ekstraligi Ogniwo podejmie na własnym stadionie kolejnego mocnego przeciwnika – Awentę Pogoń Siedlce. Mecz odbędzie się w sobotę 12 września o godz. 13.00 na stadionie im. Edwarda Hodury w Sopocie.

inf. prasowa
Ogniwo Sopot zaprasza na mecz i do drużyny!

Ogniwo Sopot zaprasza również dzieci i młodzież na treningi w Akademii Rugby Ogniwa, które odbywają się w każdy wtorek, środę i piątek na stadionie przy ul. Jana z Kolna 18. Szkolenie odbywa się w kilku kategoriach wiekowych (od 4 do 18 lat), zawodnicy do 10. roku życia grają w bezkontaktową formę rugby. Są to zajęcia ogólnorozwojowe nastawione na prawidłowy rozwój dziecka i świetną zabawę.

Wykwalifikowana kadra trenerska wspierana jest profesjonalnymi zawodnikami z Republiki Południowej Afryki i skupia się na wychowywaniu  zawodników w duchu fair-play i kształtowaniu charakteru. Przyjdź i sprawdź czy Ty też możesz zostać mistrzem Polski w rugby!

Szczegóły na stronie Ogniwa Sopot.

 

 

 

Źródło: UM Sopot

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda