mobile

Od czwartku zmiany na ul. Świętokrzyskiej

Od czwartku, 28 listopada  na ul. Świętokrzyskiej planowana jest zmiana tymczasowej organizacji ruchu. Ulica Świętokrzyska zostanie zawężona na odcinku od ul. Niepołomickiej do ul. I Brygady, na jezdni w kierunku Kowal.

Redakcja
Od czwartku zmiany na ul. Świętokrzyskiej

Ruch na tym odcinku będzie odbywał się wahadłowo. Na odcinku od ul. Wieżyckiej do ul. Niepołomickiej przywrócony zostanie ruch dwukierunkowy. Taka organizacja obowiązywać będzie do 18 grudnia br. Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót.

Zmiana organizacji ruchu związana jest z kolejnym etapem poprawy stanu nawierzchni ul. Świętokrzyskiej na odcinku od ul. Wieżyckiej do ul. Wielkopolskiej w Gdańsku wraz z budową kanalizacji sanitarnej od nr 76a Świętokrzyska w kierunku ul. Wieżyckiej i przebudową sieci wodociągowej, na odcinku od ul. Wieżyckiej do ul. I Brygady wraz z przebudową fragmentu ul. K. Bergiela. Wykonawcą robót jest Firma Budowlano-Drogowa MTM S.A. Termin zakończenia zadania planowany jest na luty 2020 r., a koszt realizacji wynosi ponad 5 mln zł.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda