mobile
REKLAMA

Napięty kalendarz i niespodziewany kaszel? Postaw na skuteczny i wygodny lek!

W natłoku obowiązków służbowych i prywatnych niespodziewana infekcja dróg oddechowych jest jak nieproszony gość. Ciągły kaszel zmniejsza koncentrację, utrudnia wykonywanie codziennych zajęć, a do tego powoduje ogólny dyskomfort. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest szybkie działanie i dobór odpowiednich leków.

informacja prasowa
TAGI
Napięty kalendarz i niespodziewany kaszel? Postaw na skuteczny i wygodny lek!

Natłok spraw

W pędzącym świecie nie zawsze można sobie pozwolić na choćby przejściową niedyspozycję. Natłok codziennych obowiązków wymaga od nas ciągłego skupienia i pozostawania w nienagannej formie. Tymczasem nagłe dolegliwości, takie jak np. niespodziewany kaszel, potrafią skutecznie zaburzyć harmonię naszej codzienności – zmuszając niejednokrotnie do zmiany planów i rezygnacji z podjętych zobowiązań. Z tego względu poszukujemy szybkich i skutecznych rozwiązań, tak aby ani na chwilę „nie wypaść z obiegu”.

Niespodziewany problem

Kaszel to jedna z tych dolegliwości, które w okresie jesienno-zimowym szczególnie dają nam się we znaki. Pojawia się w wyniku podrażnienia receptorów przez bodźce mechaniczne, chemiczne lub zapalne. Choć bywa męczący, przyczynia się do udrożnienia górnych dróg oddechowych. W przypadku stanów zapalnych zwykle na początku występuje kaszel suchy, któremu nie towarzyszy odkrztuszanie. Z czasem przechodzi on w kaszel mokry, pozwalający na usunięcie pełnej zanieczyszczeń i drobnoustrojów chorobotwórczych wydzieliny z dróg oddechowych.

Lek na miarę współczesności

Z myślą o osobach prowadzących intensywny tryb życia, dla których uciążliwa bywa konieczność pamiętania o kolejnych dawkach leku, powstały kapsułki na kaszel o przedłużonym uwalnianiu Deflegmin. Wpływają one na zwiększenie produkcji wydzieliny w drogach oddechowych i jej rozrzedzanie, a w konsekwencji ułatwiają odkrztuszanie. Wystarczy jedna kapsułka na dobę, aby substancja czynna leku, ambroksol, działała przez cały czas. To niezwykle wygodne, a przy tym skuteczne rozwiązanie w leczeniu kaszlu.

 

Więcej informacji znaleźć można na: www.razdziennie.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda