mobile

Napadł na salon gier, jest już w areszcie

Zarzut rozboju usłyszał 28-letni mieszkaniec powiatu człuchowskiego zatrzymany przez kryminalnych z Oruni. Mężczyzna podejrzany jest o napad rabunkowy na salon gier. 28- latek pobił pracującego tam mężczyznę i zabrał z kasy pieniądze. Praca policjantów i publikacja wizerunku poszukiwanego mężczyzny w mediach doprowadziła do ustalenia jego tożsamości i zatrzymania. Mężczyzna przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy. Został aresztowany na najbliższe trzy miesiące. Za rozbój grozi mu teraz 18 lat pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Napadł na salon gier, jest już w areszcie

Policjanci od 13 lutego tego roku, pracowali nad sprawą rozboju. Funkcjonariusze, którzy zajmowali się sprawą  ustalili, że do salonu gier wszedł  mężczyzna, który zaczął grać na maszynach. Kiedy w maszynie wyświetlił się błąd, zdenerwowany wszczął awanturę i zaatakował gazem pracownika. Szarpał go i kopał. Gdy pokrzywdzony leżał na podłodze, sprawca ukradł z kasy kilka tysięcy złotych i uciekł.

Policjanci na miejscu przestępstwa zabezpieczyli dowody i zebrali informacje o zdarzeniu. Zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu w różnych częściach miasta. Odnaleźli na nich wizerunek podejrzanego o to przestępstwo mężczyzny. Policjanci podejrzewali, ze sprawca nie jest mieszkańcem Trójmiasta, dlatego jego wizerunek przesłano do jednostek w kraju i zdecydowano o publikacji jego wizerunku w mediach. Między innymi dzięki publikacji i spływającym informacjom, które były  bardzo dokładnie sprawdzane przez kryminalnych, policjanci ustalili jego tożsamość i trafili na trop mężczyzny.

28-letni mieszkaniec powiatu człuchowskiego został zatrzymany przez kryminalnych z Oruni na terenie Pruszcza Gdańskiego.

28-latek usłyszał już zarzut rozboju, którego dopuścił się w warunkach recydywy. Został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zawnioskował do sądu o aresztowanie mężczyzny. Sad aresztował 28-latka na najbliższe 3 miesiące.

Za rozbój mężczyźnie grozi 18 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Źrodło: Pomorska Policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda