mobile

Małgorzata Zimnoch: Zmysłowa Afryka, czyli 4000 km przez Namibię

"Plama" Gdański Archipelag Kultury i Rada Dzielnicy Zaspa Młynieczapraszają na pierwszy po letniej przerwie pokaz slajdów i spotkanie podróżnicze. 20 września (czwartek) o podróży po Namibii opowie Małgorzata Zimnoch. Początek spotkania: godz. 18.00. Wstęp wolny!
 

informacja prasowa
TAGI
Małgorzata Zimnoch: Zmysłowa Afryka, czyli 4000 km przez Namibię

Projekt finansowany jest ze środków Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec. 

"W Namibii człowiek jest tylko gościem w świecie przyrody. Natura go toleruje, ale jest wymagająca i bezwzględna. Musisz być przygotowany na otępiające słońce, gigantyczne pustkowia i ciemność, która przychodzi znienacka. Namibijska przyroda jest surowa i zniewalająca. Nie pozwala sobie na brak szacunku. 

Przejechałyśmy 4 tys. kilometrów po najdzikszym kontynencie naszej planety. Spałyśmy w namiocie na dachu samochodu i na każdej stacji tankowałyśmy do pełna. Zaliczyłyśmy bliskie spotkanie ze słoniami pustyni, byłyśmy w chacie wodza Himba, dałyśmy się zaskoczyć nocy w afrykańskim buszu. Zapraszam na opowieść o pięknej i groźnej Afryce."

Małgorzata Zimnoch

Małgorzata Zimnoch – podróżuje, obserwuje i dokumentuje. Lubi wędrować tam, gdzie nie potrafi się dogadać i nikogo nie zna, bo wtedy najlepiej odkrywa ludzi i świat. W podróży jest ciekawska, a najwięcej przyjemności daje jej poznawanie miejsc poprzez smaki i zapach. Jej pasją są zdjęcia i filmy, a od niedawna w podróży towarzyszy jej dron. Motto, które pozwala jej spoglądać na siebie i na świat z odpowiedniej perspektywy: "Z punktu widzenia Drogi Mlecznej wszyscy jesteśmy z wioski".

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda