mobile

Make-up 2019 – zajrzyj na konsultacje Beauty Art - już w styczniu w Madison

Trendy makijażowe na 2019 rok, porady kosmetyczne, konsultacje w zakresie wizażu i stylizacji – to wszystkie znajdziecie drogie Panie w Galerii Madison na stoisku Beauty Art.

informacja prasowa/Madison
TAGI
Make-up 2019 – zajrzyj na konsultacje Beauty Art - już w styczniu w Madison

Już w styczniu zapraszamy wszystkie Panie na bezpłatne konsultacje z wizażystkami szkoły Beatu Art, które opowiedzą Paniom o najnowszych trendach makijażowych, wykonają profesjonalne makijaże, dobiorą odpowiednie kosmetyki czy też podpowiedzą jak dobrać odpowiedni make-up do pracy, na rodzinną uroczystość czy wieczorny bankiet.


W świecie Beauty-Art piękno jest domeną każdej kobiety a kosmetyki muszą je tylko odpowiednio podkreślić. Stoisko wizażystek Beauty Art znajdziecie drogie Panie na parterze Galerii Madison, tuż obok salonu Orsay. Na konsultacje nie obowiązują zapisy.


Zapraszamy już 12 i 26 stycznia w godzinach 11:00 – 19:00.


Kolejne terminy sprawdź na www.madison.gda.pl


O Beauty Art


Szkoła „Beauty Art” powstała 27 lat temu. Jest pierwsza placówką w Polsce zajmującą się kształceniem wizażystów i stylistów wizerunku. Od wielu lat współpracuje z czasopismami poświęconymi modzie a także renomowanymi agencjami modelek, tworząc kompleksową obsługę w zakresie makijażu i stylizacji. Uczniowie Beauty-Art uczestniczą w pracach przy sesjach zdjęciowych, animacjach firm kosmetycznych, wyborach Miss Polonia, Miss Uniwersum, konkursach The Look of The Year i licznych pokazach mody. Szkoła cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki makijażu. Więcej na: www.beautyart.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda