mobile
REKLAMA

Lutowe zmagania biało- zielonych

Wisła Kraków, Piast Gliwice czy Jagiellonia to tylko część drużyn, z którymi zmierzy się gdański klub piłkarski w lutym. Pierwszy mecz w wiosennej rundzie już 10 lutego na Stadionie Energa!

Aleksandra Żarkiewicz
TAGI
Lutowe zmagania biało- zielonych

Po prawie dwumiesięcznej przerwie powracają rozgrywki ligowe. Pierwsze starcia na boiskach piłkarskich będzie można oglądać już od drugiego weekendu lutego. Rundę wiosenną biało- zieloni rozpoczną od spotkania z Wisłą Kraków. Lechia przyjmie krakowski zespół na swoim podwórku już 10 lutego o godzinie 20.30. Poprzedni pojedynek skończył się remisem (1:1). Bramkę dla gdańskich lwów zdobył Joao Oliveira.

Drugi mecz również zostanie rozegrany na Stadionie Energa. Tym razem przeciwnikiem Lechii Gdańsk będzie Piast Gliwice. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 18 lutego o 15.30. Mecz w rundzie jesiennej zakończył zwycięstwem Lechii (1:2). Punkty zdobyli Marco Paixao i Ramario Balde. Mecz nie skończył się korzystnie dla Simeona Sławczewa, który otrzymał czerwony kartonik.

W piątek 23 lutego Lechia Gdańsk rozegra meczy wyjazdowy w Białymstoku. Poprzednie spotkanie tych dwóch drużyn było dość emocjonujące i bogate w bramki. Ostatecznie skończyło się remisem (3:3). Dwa gole dla biało- zielonych zdobył Marco Paixao oraz jedną Błażej Augustyn. Lechia Gdańsk powalczy na podwórku Jagiellonii o trzy punkty!

Ostatni mecz w lutym, a czwarty w rundzie wiosennej Lechia Gdańsk rozegra na swoim boisku z Bruk- Bet Termalicą Niecieczą we wtorek 27 lutego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. Mecz jesienią nie zakończył się pomyślnie dla gdańskich lwów, gdyż przegrali na wyjeździe (2:1). Honorowego gola zdobył Rafał Wolski, zaś spotkanie z czerwoną kartką na koncie ukończył Romario Balde.

Spotkania w wiosennej rundzie będą równie emocjonujące, co w jesiennej. Miejmy nadzieję, że będą bardziej pomyślne, a biało- zielonu będą kończyć mecze z kolejnymi trzema punktami na koncie.

Źródło fotografii: biuro prasowe Energa

media.energa.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko