mobile

Letnia Strefa Runmageddon na PGE Stadionie Letnim w Gdańsku!

Już od 15. lipca na PGE Stadionie Letnim w Gdańsku Brzeźnie uruchomiona zostanie Letnia Strefa Runmageddon, największego w Polsce cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami. Przez cały okres wakacyjny będzie można codziennie, bezpłatnie trenować na oryginalnych przeszkodach Runmageddonu.

Piotr Należyty
TAGI
Letnia Strefa Runmageddon na PGE Stadionie Letnim w Gdańsku!

W wybrane weekendy odbywać się będą Otwarte Treningi Runmageddonu pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a dwukrotnie zorganizowane zostaną Ekstremalne Zawody! Letnia Strefa Runmageddon to miejsce, w którym będzie można poćwiczyć pokonywanie przeszkód oraz spróbować swoich pierwszych sił z Runmageddonem. W ramach niej, zostaną ustawione trzy tory ze specjalnymi przeszkodami umożliwiające trening, zabawę i wzajemną rywalizację. Na uczestników czekać będą m.in. pionowe ściany, schody, poręcze, liny do wspinania, trelinki, hope to rope czy harfa. Strefa zostanie przygotowana tak by mogli z niej korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani fani Crossfitu i biegów z przeszkodami. 

Runmageddon to największy cykl ekstremalnych biegów z przeszkodami w Polsce, a PGE Stadion Letni to największy obiekt sportowo-rozrywkowy nad polskim morzem. Nasza współpraca jest naturalnym połączeniem – wspólnie propagujemy spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny i ciekawy. Bardzo się cieszę, że zarówno rekreacyjnie uprawiający sport, jak i Ci bardziej zaawansowani, będą mieli okazję poćwiczyć na naszych przeszkodach w tak wspaniałych warunkach.  - powiedział Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.  


Letnia Strefa Runmageddon wystartuje 15. lipca. Tego dnia o godzinie 14:00 odbędzie się pierwszy Otwarty Trening Runmageddonu. Kolejne będą odbywać się w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 14:00-16:00, za wyjątkiem 22-23 lipca i 12-13 sierpnia kiedy odbędą się Ekstremalne Zawody Runmageddonu. W pozostałe dni, Strefa będzie dostępna dla wszystkich chętnych. Zapisy na treningi i zawody będą prowadzone poprzez stronę www.runmageddon.pl w zakładce treningi. Przez cały okres wakacyjny oferujemy miejsce gdzie codziennie, bezpłatnie mogą trenować zarówno początkujący i zaawansowani zawodnicy  na profesjonalnym sprzęcie. Udało nam się stworzyć niepowtarzalne miejsce gdzie można trenować w zasadzie większość dyscyplin sportu. Po raz pierwszy odbędą się też zawody w unikalnej formule na  torze Runmageddonu!” – powiedział Jakub Popławski operator strefy.


Po zamknięciu Letniej Strefy Runmageddon do Trójmiasta zawita kolejna edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami. W dniach 9 i 10 września uczestnicy będą mogli wystartować w formułach Intro (3 km i 15+ przeszkód), Rekrut Dzienny i Nocny (6 kilometrów i 30+ przeszkód), Classic (12 kilometrów i 50+ przeszkód), oraz specjalnej wersji dziecięcej Runmageddon Kids. Więcej na www.runmageddon.pl .

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko