mobile

Kręć kilometry na rowerze– wesprzyj opiekunów rodzinnych

Fundacja Hospicyjna ma bardzo realną szansę na uzyskanie dofinansowania na organizację bezpłatnych warsztatów dla opiekunów rodzinnych. W konkursie odLOTTOowa jazda chodzi o to, żeby na rzecz wybranej inicjatywy przejechać jak najwięcej kilometrów na rowerze.

Informacja prasowa/pixabay.com
Kręć kilometry na rowerze– wesprzyj opiekunów rodzinnych

Fundacja Hospicyjna jest jedyną organizacją z Gdańska, która zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu odLOTTOWA jazda. Akcja jest prosta: wystarczy dołączyć do drużyny hospicjum, podczas letnich przejażdżek uruchomić odpowiednią aplikację i kręcić kilometry dla tych, którzy 24 godziny dobę troszczą się o innych.

- Wszyscy mamy ten sam cel. Szczytny cel, który i Ty możesz osiągnąć. Weź udział w akcji odLOTTOwa jazda! Nakręcaj kilometry zdobywając pieniądze na jedną z organizacji społecznych – zachęca Rafał Mikołajczyk. Rafał to m.in. 5-cio krotny Mistrz Polski 2014-2016, zwycięzca rankingu Pucharu Europy European Handbike Circuit 2015.

Obecnie spośród trzydziestu organizacji z Polski w rywalizacji rowerowej drużyna Fundacji Hospicyjnej plasuje się między 5 a 6 miejscem. Sytuacja jest jednak dynamiczna. Gdyby udało się zająć 5 miejsce, to 40 tysięcy złotych zostanie przyznane na wsparcie projektu sfinansowania warsztatów dla 360 opiekunów rodzinnych.

Rywalizacja trwa do 15 września. Liczy się każdy kilometr przejechany na rowerze!

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda