mobile

Konkurs- Miejski chillout – kocham tu być!

Łatwo jest kochać. Każdy ma swoje ulubione miejsca, w których lubi spędzać czas. Jakie Wy wybieracie na relaks? Przedstawcie je w konkursie Miejski chillout – kocham tu być! organizowanym przez Galerię Madison i wygrajcie rower miejski, tablet albo jedną z 5 kart zakupowych VISA o wartości 100 zł.

Redakcja
Konkurs- Miejski chillout – kocham tu być!

Czy macie swój ulubiony skwer miejski z wygodnymi ławkami, spokojny deptak, gdzie uwielbiacie się przechadzać albo park z leżakami idealnymi do popołudniowego wypoczynku?


A może nie ma jeszcze w Gdańsku miejsca, które byłoby dla Was ideałem, ale macie na nie swój własny pomysł? Co chcielibyście widzieć na ulicach Gdańska – więcej zieleni, dodatkowe miejsca do siedzenia pod gołym niebem (ławki, murki, leżaki, hamaki) czy może szerszą przestrzeń dla rowerzystów?


Chcemy wiedzieć, w jakich Waszym zdaniem miejscach publicznych najprzyjemniej spędza się wolny czas, gdzie można się zrelaksować, naładować baterie, odpocząć z rodziną albo przyjaciółmi. Chcemy poznać Wasze miejsca na miejski chillout.
Podzielcie się z nami swoimi pomysłami na stworzenie czegoś zupełnie nowego w przestrzeni miejskiej. Możecie to zrobić w dowolnej formie graficznej (zdjęcia, kolaże, ilustracje) albo pisemnej. Puśćcie wodze fantazji i pozwólcie, żeby miasto Was zainspirowało.


Prace możecie wysyłać do 31 października b.r. na adres konkurs.madison@mediadem.pl albo zanieść je bezpośrednio do Biura Zarządcy Galerii Handlowej Madison przy ul. Gnilnej 2 (Centrum Biurowe Gnilna, III piętro). Twórca najlepszej pracy otrzyma rower miejski. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca będzie tablet, a miejsca od trzeciego do siódmego nagrodzimy kartami zakupowymi VISA o wartości 100 zł każda.


Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 listopada, a nagrody rozdane podczas 14. Urodzin Galerii Madison, które odbędą się 26 listopada.


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
Szczegóły oraz Regulamin konkursu dostępne na www.madison.gda.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda