mobile

Konkurs fotograficzny "Złota jesień w zoo" - zrób zdjęcie na spacerze i przyślij do 31 października

Gdański Ogród Zoologiczny zachęca do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego "Złota jesień w zoo". Zdjęcia, które przedstawiać będą mieszkańców ogrodu w jesiennej scenerii, należy dostarczyć do 31 października br. Najpiękniejsze prace, wybrane drogą internetowego głosowania, opublikowane zostaną w mediach społecznościowych zoo, a także na wystawie, którą będzie można oglądać podczas wizyty w ogrodzie.

inf. prasowa
Konkurs fotograficzny "Złota jesień w zoo" - zrób zdjęcie na spacerze i przyślij do 31 października

Kalendarzowa jesień trwa już od 23 września i chociaż nadal cieszymy się ładną pogodą, musimy przygotować się na coraz krótsze i chłodniejsze dni. Pomimo tego, jesień ma wielu sympatyków, którym załamanie pogodowe nie jest straszne, a walory estetyczne, które niesie ze sobą ta pora roku, wynagradza wiele. Spadające liście, różnorodne kolory i piękne krajobrazy, to zdecydowanie pozytywne elementy jesieni i wi

Najciekawsze prace zostaną wybrane przez powołane na potrzeby konkursu jury i opublikowane na facebook’u Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego.  

W drodze internetowego głosowania zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma największą liczbę głosów, oraz dwóch vice-zwycięzców (z drugą i trzecią najwyższą liczbą głosów). Ogłoszenie wyników nastąpi 16 listopada 2020 roku na facebook'u zoo.

Regulamin konkursu "Złota jesień w zoo". 

Wiele osób stara się uchwycić je na fotografiach. 

Zachęcamy więc czytelników, by wybrali się na spacer do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego z aparatem fotograficznym lub smartfonem w dłoni. Gdańskie zoo jest częścią Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zwierzęta mieszkają w otoczeniu wzgórz morenowych, pokrytych lasem mieszanym, pełnym buków, dębów, modrzewi, sosen i brzóz. Komu uda się uchwycić ich obraz na tle bogatej w kolory przyrody, może wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez ogród. 

Zabawa trwa do 31 października br. Zdjęcia konkursowe należy wysłać pocztą na adres: Gdański Ogród Zoologiczny, ul. Karwieńska 3, 80-328 Gdańsk lub dostarczyć je osobiście do ochrony przy bramie głównej zoo. Koperty należy podpisać "Złota jesień w zoo 2020". Należy przekazać maksymalnie 3 odbitki w formacie 20 cm x 30 cm, mogą być kolorowe lub czarno-białe. Do wywołanych zdjęć należy dołączyć też zapis cyfrowy na CD lub nośniku typu pendrive.

Prace muszą na odwrocie zawierać informacje: imię i nazwisko autora (w przypadku dzieci i młodzieży – wiek uczestnika), telefon kontaktowy, ponadto mogą zawierać tytuł i komentarz do zdjęcia.

 

 

 

Źródło: UM Gdańsk

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda