mobile

Kolorowe powitanie lata

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze słodki smak słodyczy i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi! Rusza 7. edycja Festiwalu Kolorów - w tym roku w Gdańsku pod nazwą Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej by Wawel!

Informacja prasowa/ fot. flickr
TAGI
Kolorowe powitanie lata

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury i Festiwal Kolorów łączą siły ponownie! Nie zmieniamy tego, co dobre! Podczas wydarzenia o pełnych godzinach wyrzucimy w górę kolorowy puder Holi, wszystko wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. W tym roku dołączył do nas słodki Partner tytularny – firma Wawel, który podczas wydarzenia zapewni zapas pysznych słodyczy. Jesteśmy dla Was! Będziecie z nami?

W Gdańsku wydarzenie odbędzie się 22 czerwca na Placu Zebrań Ludowych. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka - w tym roku zaprosiliśmy: DJ Arannie, DJ Verossi, DJ Late At Night, rapera B.R.O, zespół Route 11. Gwiazdą wieczoru będzie Kayah!

Oprócz tego na uczestników będą czekały wspaniałe strefy sponsorskie. Wawel przygotował moc różnorodnych atrakcji, m.in. trampolinę i galaretki Fresh & Fruity, pełne smaków
i kolorów. Poza tym będzie można wziąć udział w wyścigu w workach lub pochillować na łonie natury. Nie zabraknie także... Festiwalu Balonów! Wypuścimy w powietrze piękne balony giganty! Musicie być z nami!


 

 

WYRZUTY KOLORÓW: 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 20:30

15:00 DJ Arennie

16:30 DJ Verossi

18:00 DJ LAT

19:00 Koncert B.R.O

20:00 Koncert Route 11

21:30 Koncert Kayah

23:00 Zakończenie

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda